'Çıplak' Dizisini Blu TV Geçici Süreliğine Platformdan Kaldırdı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

'Çıplak' ile ilgili sürpriz gelişme!

Yapımcılığını TN Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Can Evrenol'un oturduğu, oyuncu kadrosunda Müge Bayramoğlu, Taro Emir Tekin ve Murat Kılıç'ın gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk sezon bölümleri platformdan kaldırıldı.

Dizinin senaryosunu Can Evrenol ile kaleme alan Merve Göntem, yayından kaldırma kararıyla ilgili olarak "İkinci sezon çekimlerini bitirmemize günler kala, BluTV'den gelen bir telefonla dizinin yayından kaldırıldığını öğrendik." ifadelerini kullandı.

Blu TV ise "18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive etmeyi planladığımız bir dönemde olduğumuz için Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz." açıklamasında bulundu.

B299261C-F5D1-42F4-8890-46DF51B6B3E4.jpeg

Dizi yurt dışında yaşamak için para biriktirmek isteyen ve bu amaçla eskortluk yapan Eylül adındaki genç bir kadının hayatını konu alıyor.

Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Eğer cüneyt özdemirin paylaşımından kaldırıldıysa yuh olsun !!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Gizmen and Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hangi lisans anlaşması ya? BluTV’nin hangi orijinal içeriği bu zamana kadar platformdan kaldırıldı? Üstelik dizinin yeni sezon çekimleri devam ederken. Saçmalık.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Umarım doğrudur ama şuna takıldım. Bu paltform lisans anlaşmasının ne zaman biteceğini bilmiyormu da çıplak 2.sezon çektirmeye başladı. Çekim varken lisans bitip katalogtan kaldırılması çon kötü bir durum.
Lisans durdu durdu Cüneyt Özdemir'in hedef göstermesinden sonra mı bitti? Doğru olduğunu düşünmüyorum. İkinci sezon çekimlerine eğer onay verdiyse anlaşmayı da yenilemiştir/yeniler diye düşünüyorum. Nereden bakarsan bak çok saçma.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Rtük'ten dolayı kaldırıldıysa çok yazık gerçekten. Rtük önce saçma sapan gündüz kuşağı programlarına el atsın.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çıplak Blu Tv'nin kendi orjinal içeriği değil mi ki? Lisans anlaşması ne alakaymış, anlamadım.
Yazdıkları mesajdan ben hiç bir şey anlamadım. :A Eğer lisans anlaşması yenilenmeyeecekse ekip niye sette yeni sezonu çekiyor?
Rtük'ten dolayı kaldırıldıysa çok yazık gerçekten. Rtük önce saçma sapan gündüz kuşağı programlarına el atsın.
Gündüz kuşağı programları sorunsuz tam gaz devam ediyor. Onlara laf yok... Her şey FOX, Show, Kanal D'de ve dijital platformlarda yayınlanan dizilerde var.
İsminden dolayı RTÜK mü el attı? Artık bunu bile düşüneceğim :A
İsminden dolayı değil de Cüneyt Özdemir'in attığı tweetten sonra olması manidar... Bunu lisans anlaşması bitti diyerek gösteriyor Blu TV.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yazdıkları mesajdan ben hiç bir şey anlamadım. :A Eğer lisans anlaşması yenilenmeyeecekse ekip niye sette yeni sezonu çekiyor?

Gündüz kuşağı programları sorunsuz tam gaz devam ediyor. Onlara laf yok... Her şey FOX, Show, Kanal D'de ve dijital platformlarda yayınlanan dizilerde var.

İsminden dolayı değil de Cüneyt Özdemir'in attığı tweetten sonra olması manidar... Bunu lisans anlaşması bitti diyerek gösteriyor Blu TV.
Ben aslında biraz şakaya karışık dedim. Cüneyt Özdemir diye dizi kaldırılıyorsa o da ayrı ironi

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Umarım geri gelir ve RTÜK tarafından müdahaleye uğramaz. Diziyi çok fazla beğendiğim söylenemez ancak çok cesur bir işti, yayın yasağı gelmesine neden olabilecek bir içeriği yoktu. Sonuçta çoluk çocuğun izlediği bir yerde yayınlanmıyor. Hatta özellikle dikkat ediyordum BluTV fazla ön plana da çıkarmıyordu diziyi. Artık böyle şeyleri aşmak lazım...