BluTV Çıplak - Dizi Yorumları

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
EVLqwhTU8AAgcDl

Yapımcılığını TN Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Can Evrenol'un oturduğu, oyuncu kadrosunda; Müge Bayramoğlu, Mert Ramazan Demir, Ece Ertez, Bora Cengiz ve Taro Emir Tekin gibi isimlerin yer aldığı 8 bölümlük mini dizi Blu TV'de yayınlandı.

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu konuda yapabilirsiniz.​

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and bazinga

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
BluTV sevmem. :A Hem sana da pratik oldu işte fena mı. :A
Sizi etiketleme sebebim. Çooook önceleri fi tarihinde böyle şeyleri modlar yapardı. Hatta fav üyeler için yasaktı. Kılı kırk yarıp konu açtırmaya çalişiyordum @bazinga ya... Ben geçenlerde de bir konu açmiştim istemeye istemeye. Madem böyle zaafiyet var forumda bende istediğim konuyu acabilirim heralde(b)

• Güldürdün
Reactions: Aserat and bazinga

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Sizi etiketleme sebebim. Çooook önceleri fi tarihinde böyle şeyleri modlar yapardı. Hatta fav üyeler için yasaktı. Kılı kırk yarıp konu açtırmaya çalişiyordum @bazinga ya... Ben geçenlerde de bir konu açmiştim istemeye istemeye. Madem böyle zaafiyet var forumda bende istediğim konuyu acabilirim heralde(b)
Mobilde olmamın da etkisi var ister istemez üşendim. :( Eskiden yorum konularını yönetimden olanlar açıyordu ama şimdi favori üyeler de açmaya başladı o yüzden bu tarz konular için sorun olmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eldeki dizileri bitirince izleyeceğim, listemde üst sıralarda. Fakat bir yandan günde 1-2 film izlemeye devam ettiğim için dizi akışım baya yavaşladı. :A

• Beğendim

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1.SEZON (Genel Yorum)

Küçük bir bilgiyle başlayayım. Dizinin süresi ortalama 20 dakka :X

Diziyi izlemek isteyenler bir hikaye izleyeceğini sakın düşünmesin. Eğer karakterlerin yaşam tarzları bir hikayeyse evet var diyebiliriz.

Ne kadar spoiler sayılır bilemem fakat anlamadiğim şey sözüm ona cesur bi iş yapılmak istenmiş ama en ateşli öpüşme (ucundan kıyısından french kiss) öteye geçememişler. Haa belki fetiş-fetizm tutkusu olanları tatmin edebilecek özel bir bölüm vardı.

Karakterin gel-gitlerini hiç anlamıyorsun bile. Dialog denen bişey yok. Herkes doğaçlama yapıyor gibi boş küfürler serpiştirilerek...Tabi gülmeden konuşabilirlerse:A

Cem Evrenol yönetmen ve senarist olmasına rağmen oynamiş da. Oyunculuk 0...

Genel olarak alişilmadık bir iş olarak "cesur" diyenler olacaktır ama değiller. Çerezlik bir iş. 2.sezonda bu ayarda olursa izleyebilirim.

Not: Ses düzeni çok rahatsız ediciydi. Hep hışırtı hep ağiz şapirdatma sesleri...

4.5'tan 5/10 verebilirim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
1.SEZON (Genel Yorum)

Küçük bir bilgiyle başlayayım. Dizinin süresi ortalama 20 dakka :X

Diziyi izlemek isteyenler bir hikaye izleyeceğini sakın düşünmesin. Eğer karakterlerin yaşam tarzları bir hikayeyse evet var diyebiliriz.

Ne kadar spoiler sayılır bilemem fakat anlamadiğim şey sözüm ona cesur bi iş yapılmak istenmiş ama en ateşli öpüşme (ucundan kıyısından french kiss) öteye geçememişler. Haa belki fetiş-fetizm tutkusu olanları tatmin edebilecek özel bir bölüm vardı.

Karakterin gel-gitlerini hiç anlamıyorsun bile. Dialog denen bişey yok. Herkes doğaçlama yapıyor gibi boş küfürler serpiştirilerek...Tabi gülmeden konuşabilirlerse:A

Cem Evrenol yönetmen ve senarist olmasına rağmen oynamiş da. Oyunculuk 0...

Genel olarak alişilmadık bir iş olarak "cesur" diyenler olacaktır ama değiller. Çerezlik bir iş. 2.sezonda bu ayarda olursa izleyebilirim.

Not: Ses düzeni çok rahatsız ediciydi. Hep hışırtı hep ağiz şapirdatma sesleri...

4.5'tan 5/10 verebilirim.
Beğenmediğin dizi için mi bu kadar tantana kopardın. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Beğenmediğin dizi için mi bu kadar tantana kopardın. :A
Beğenseydim forum çökerdi o zaman :A

Beğendimiz dizilere mi açılıyor konu :X Ben sadece izlediğim dizinin konusu da olsun, belki yorum yaparım anlamında bi istekte bulundum. Tantanalık bişey yoktu zaten 2 dakkalık iş için verilen cevaplar ve tepkiler hoşuma gitmemişti. Sonucta mod olan sizlersiniz:X

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Beğenseydim forum çökerdi o zaman :A

Beğendimiz dizilere mi açılıyor konu :X Ben sadece izlediğim dizinin konusu da olsun, belki yorum yaparım anlamında bi istekte bulundum. Tantanalık bişey yoktu zaten 2 dakkalık iş için verilen cevaplar ve tepkiler hoşuma gitmemişti. Sonucta mod olan sizlersiniz:X
Tamam şampiyon sakin ol şakaydı. :A

• Güldürdün