'Çöp Adam'da Sürpriz Gelişme! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FhmcrDNXoAEdrqG

Star TV'nin sevilen dizisi 'Çöp Adam'da sürpriz bir gelişme yaşandı.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Çağrı Vila Lostuvalı'nın oturduğu; Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun başrolünü paylaştığı dizi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı.

Dizinin senaryosunu ilk bölümden beri kaleme alan kaleme alan Melek Gençoğlu ile Su Ersöz, görevini başarılı meslektaşı Deniz Madanoğlu'na devretti.

Çöp Adam, yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Entrika kraliçesi Melek Gençoğlu'nun eline su dökemez kötü olmuş maalesef. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aaa ben şok. :eek: İlk bölümlerde sıkıntılar ve eksikler olsa da son 3-4 bölümdür hikaye çok iyi gidiyordu.

Melek Gençoğlu çok sevdiğim bir kalemdir. Umarım bu değişiklik iyi yansır. Deniz Madanoğlu da Masumlar’ın ilk sezonunu muhteşem yazmıştı. Büyük ihtimalle yarın akşamki bölümle beraber Deniz Madanoğlu yazıyor. Bir anda terapi sahnelerine geçilmesi de bundan olabilir. Umarım psikolojik sahneleri Masumlar’daki gibi bol bol görebiliriz. :Z

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Koskoca markayı işinden edip dün ki çaylağa senaryoyu emanet etmenin bedelini öderler inşallah.!!!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Final kokusu aldim ben sanki
Gecenin Ucunda aldığı 1-2 reytingle haftalardır devam ediyorsa 4-5 alan Çöp Adam kolay kolay bitmez hele ki OGM Star’a yıllar sonra reytingli işler hazırladıktan sonra o iş zor. :A Sezon sonuna kadar devam ederiz.

Benim anladığım diziyi daha iyi nasıl yapabiliriz diye düşünerek önce yönetmen sonra senarist değişikliği oldu. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Geçmiş olsun psikoloji yerine full aşk sahneleri döşeyip asıl hikayeden saptırır artık. :A
------

Aaa ben şok. :eek: İlk bölümlerde sıkıntılar ve eksikler olsa da son 3-4 bölümdür hikaye çok iyi gidiyordu.

Melek Gençoğlu çok sevdiğim bir kalemdir. Umarım bu değişiklik iyi yansır. Deniz Madanoğlu da Masumlar’ın ilk sezonunu muhteşem yazmıştı. Büyük ihtimalle yarın akşamki bölümle beraber Deniz Madanoğlu yazıyor. Bir anda terapi sahnelerine geçilmesi de bundan olabilir. Umarım psikolojik sahneleri Masumlar’daki gibi bol bol görebiliriz. :Z
Orada bol mu vardı ki. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and 12.Adam

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Gecenin Ucunda aldığı 1-2 reytingle haftalardır devam ediyorsa 4-5 alan Çöp Adam kolay kolay bitmez hele ki OGM Star’a yıllar sonra reytingli işler hazırladıktan sonra o iş zor. :A Sezon sonuna kadar devam ederiz.

Benim anladığım diziyi daha iyi nasıl yapabiliriz diye düşünerek önce yönetmen sonra senarist değişikliği oldu. :A

Gecenin Ucunda konusunda dibine kadar haklisin diyecek sözüm yok. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060

Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür