'Çöp Adam' Dizisi İçin Hangi Ünlü Oyuncuya Teklif Gitti? | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
engin-850x658.jpg

Star TV'nin yeni dizisi 'Çöp Adam' için hangi ünlü oyuncuya teklif gitti?

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, senaryosunu Melek Gençoğlu ve Su Ersöz'ün kaleme aldığı, saplantılı bir adamın etkileyici aşk hikayesini ekrana taşıyacak olan dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Yönetmen henüz netleşmeyen dizi için Diriliş Ertuğrul, Kurşun ve Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı gibi yapımlarda izleyici karşısına çıkan Engin Altan Düzyatan'a teklif gittiği öğrenildi.

Çöp Adam, yakında Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Başrolü iyi üstleneceğini düşünüyorum. Umarım teklifi kabul eder. Tabi partner de önemli. Hayırlısı.💫💫

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Tam Urazlık roldü ama Engin Altanında iyi yapacağını düşünüyorum tabii kabul ederse

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,532
Puanı
1,060
Kabul ederse ve dizi tutarsa kendisi açısından çok iyi olur zira tarihi dizilerle sürekli kendini tekrar eden ve o şekilde anılan bir isim oldu iyice.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Anlaşacaklar herhalde Birsen Altuntaş şöyle yazmış;

Dün Etiler’deki ünlü restoran Da Mario’da iş yemeği çıkışı görüntülenen Düzyatan “Görüşüyoruz şu anda… İyi bir aşamadayız… Daha fazla bilgi almak için yapımcılar ve gerekli merciler açıklama yapacaktır. Heyecanlı bir süreç bakalım, toplantılarımız devam ediyor” dedi.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Berbat bir seçim. OGM Masumlar Apartmanı'ndaki İnci gibi düşük fiyatlı oyuncu araya araya bunu mu bulmuş?! Özge'ye yapılanı da unutmadık, unutturmayız.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy