§irin_§ey

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
95,399
34,209
1,060
O, forumun kurucu kadrosundan biri.
O, forum tarihinin ilk üst süper moderatörü.
O, forumun ilk co-adminlerinden biri.
O, forumun ilk uploaderlarından.
O, müzik zevklerimizin neredeyse birebir uyduğu biri.
O, 4 sene kadar önce tanıdığım biri.
O, Sinem'in kankası.
O, forumun en sevilenlerinden biri.
O, hala unutulmayanlardan biri.
O, iyi bir arkadaş.
O, kızlar kulübü ve mp3 bölümünün efsanesi.
O, forumun efsanesi.

Neferet

<font color="Red"><b>BucaLadık beyiNLeri...</color
Emekli
13 Ocak 2008
13,209
16
259
---
Forum için önemli ve özel kişidir.Kendisiyle son iletişimim Beşiktaş'ın 3-0 kazandığı Fenerbahçe derbisinden sonra tebrik amaçlı olmuştur.Foruma son giriş tarihi 22 Kasım 2008'dir,o derece kararlı ve istikrarlıdır.Biz bırakalım diyoruz 5-6 gün tutunamıyoruz :D Kendisinin beni moderatör yapan kişi olduğunu da söyleyeyim hemen.Tanımış olduğum için mutluyum.

şirin

<b> <font color="Red">Benim için öldün Sen ! <font
Emekli
1 Şubat 2007
1,770
17
139
29
Bnm içinde bu forumun yeri çok ayrı çok degerli, çok özel kişilerle tanıştım bu forum sayesinde ..
her senesi ayrı bi güzeldi..
Hakkımda yazdıgınız güzel yorumlar için çok tşk ederim..
Burak dosttan ötem snde bnm için çok degerlisin..
İyiki tanımışım sizleri..

Neferian

K.O ADMIN
Emekli
15 Nisan 2010
4,974
29
169
88
Samsun
Zahide abla bende n radyoda şarkı isterdi tüm neti taratıp bulurdum onun için şarkıyı çok iyi samimi temiz saf kalpli çook iyi biridir :-)

aDNaN

Emekli
27 Mart 2007
5,448
3
159
25
qelCeNMi?
Bnm içinde bu forumun yeri çok ayrı çok degerli, çok özel kişilerle tanıştım bu forum sayesinde ..
her senesi ayrı bi güzeldi..
Hakkımda yazdıgınız güzel yorumlar için çok tşk ederim..
Burak dosttan ötem snde bnm için çok degerlisin..
İyiki tanımışım sizleri..

Abla Gene Gel Bura Tekrar Basla:):)Sen Gıttın Resımlı Sıır Bolumu Ustası kalmadı Gel Bea aBla Don Geri:):)

Neferet

Emekli
13 Ocak 2008
13,209
16
259
---
çok iyi samimi temiz saf kalpli çook iyi biridir
Bu bölüme imza atayım elim değmişken...Bu yılda kendisi gibi insanlara hala rastlayabiliyor olmak çok büyük şans...Çok aşırı iyi tanımasam bile bu tanıma kesinlikle uyan biri...Yaşıtlarının çoğu kendini abuk subuk şeylere kaptırmış dışarıda görsen medeniyetsiz diyeceğin insanlara dönüşmüşken,kendisinin kendisini bu kadar korumuş olması süper bir şey...Dönmesi süper oldu :)

şirin

<b> <font color="Red">Benim için öldün Sen ! <font
Emekli
1 Şubat 2007
1,770
17
139
29
Bu bölüme imza atayım elim değmişken...Bu yılda kendisi gibi insanlara hala rastlayabiliyor olmak çok büyük şans...Çok aşırı iyi tanımasam bile bu tanıma kesinlikle uyan biri...Yaşıtlarının çoğu kendini abuk subuk şeylere kaptırmış dışarıda görsen medeniyetsiz diyeceğin insanlara dönüşmüşken,kendisinin kendisini bu kadar korumuş olması süper bir şey...Dönmesi süper oldu :)
Teşekkür ederim Dogan:eek: biraz şaşırmadm desem yalan olur aslında hakkımda böyle güzel şeyler düşüncek ne yaptım diye düşündüm bi an..

Neferet

Emekli
13 Ocak 2008
13,209
16
259
---
Yok bu benim gözlemlerimden çıkardığım sonuç.