İzlediğiniz Diziler İle İlgili Uçuk Senaryo Yazın

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,482
Puanı
280
herkes izlediği bir dizi ile ilgili uçuk zor olan bir senaryo yazssın ben başlıyorum eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ile edho: vehbi yıllar önce yusuf çakırbeyli'ye ailesini koruması için söz verip yemin etmiştir ayrıca yusuf oğlu alparslan'ın hayatına bir kız girerse onu da korumasını istemiştir vehbi'den vehbi yıllar sonra bu sözü tutar özlem'in öldürüleceğini sibiryalı'nın içine yerleştirdiği fedaiden öğrenir bu sırada fedailerin başındaki liderin kızı meltem bir operasyonda şehit olmuştur vehbi bunu duyar ve fedailerin liderine özlem ile meltem'in yüz değiştirmesini önerir fedailerin başı en azından kızının yüzünü görebileceği için ve özlem'i ölümden kurtarmak için kabul eder vehbi özlem ile konuşmak için havaalanına gider özlem önce kabul etmese'de ölmemek için kabul etmek zorunda kalır sibiryalının yanındakı fedai sahte mermili bir silah verir sibiryalıya içinde 3 kurşun vardır havaalanında revirde özlem'e de kan torbası giydirilir ve fedailer onu alparslan ile buluşması için otel'e gönderirler fedailer bilerek ses sistemi bozuk olan bir odayı ayarlamıştır özlem'e ve plan başlar sibiryalı özlem'i vurmuştur o gece yüz değiştirme operasyonu gerçekleşmiştir ve özlem ölü gibi hastaneden tabutla çıkarılıp fedailerin özel hastanesine götürülmüştür daha sonra meltem ise özlem diye toprağa verilmiştir 2 sene eğitim görmüştür özlem ve fedailerin lideri tarafndan alparslan'ın yanına gönderilmiştir görevi gereği geçmiş'e sünger çekmiştir özlem ama alparslan'ı özlemektedir ona yakın olmasına rağmen belli etmeden

Son düzenleme: