Çukur 32. Bölüm - Yüzleşme

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
lbGvVg.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş,Erkan Kolçak Köstendil,Kubilay Aka,Alperen Duymaz ve Öner Erkan'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un 32. bölümünde uzun zamandır babasının arkasından işler çeviren Selim artık babasıyla yüzleşiyor.

Çukur, sezon finaliyle 11 Haziran Pazartesi 20.00'da Show TV'de!​

• Harika
Reactions: S.G.A.T.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bölümün ve dizinin en iyi sahnelerinden NET şekilde. Senaryonun da son 7 8 bölümdür kurgulandığı sahne. Nazım Emrah Vartolu başladı ve Selim dahil olduktan sonra iş noktalandı. Artık Çukur çoook farklı olacak. Sezon finalini Akın gizemi, Cumali gizemi, Meliha gizemi ve Çukur'un bulunduğu son durumdan sonra Yamaç'ın ne yapacağı gizemiyle beklemedeyiz. Efsane bir sezon finali olacaktır. Tüm soru işaretleri cevaplanır mı bilinmez ama müthiş bir yerde girdik sezon finali bölümüne. Hadi hayırlısı. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunu izledik zaten, sezonun başlarıydı bu :A Bu meydan dayağıymış, ben meydan savaşından sonra bırakmıştım diziyi, aha burada :A

@S.G.A.T. Bunu kesinlikle izlemeden yeni sezona atlasın şimdi tekrar diziyi bırakmasın :F Gerçi sahneyi tekrar düzenlediler ama yinede tamamen silmedikleri sürece tehrike arz etmeye devam ediyor :A :A :A @xemrexxx

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
@S.G.A.T. Bunu kesinlikle izlemeden yeni sezona atlasın şimdi tekrar diziyi bırakmasın :F Gerçi sahneyi tekrar düzenlediler ama yinede tamamen silmedikleri sürece tehrike arz etmeye devam ediyor :A :A :A @xemrexxx
İzledim bunu. :A Buna rağmen Selim için yeni sezonu izleyeceğim. :A:A
Ben bu tarz sahnelerin geleceğini ilk sezon söylemiştim. Yamaç şov izlediğimiz bölüm vardı hani o bölümün yüksek reyting almasından belliydi zaten. :A @MasacRE @Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben bu tarz sahnelerin geleceğini ilk sezon söylemiştim. Yamaç şov izlediğimiz bölüm vardı hani o bölümün yüksek reyting almasından belliydi zaten. :A @MasacRE @Çiğdem
Sendeki de ne Selim aşkıymış bee :A Valla bu sahneyle saçmalıkta çığır açtılar. Bölümün yayınlandığı gün ve ertesinde bütün internet aleminde alay konusu olmuştu dizi :A @Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sendeki de ne Selim aşkıymış bee :A Valla bu sahneyle saçmalıkta çığır açtılar. Bölümün yayınlandığı gün ve ertesinde bütün internet aleminde alay konusu olmuştu dizi :A @Çiğdem

Artık yeni sezona odaklanalım yeni sayfa açtılar :A :A :A

Mahsun sezon fınalınde oldu gibi yine görünücekmiş bu sezon, adamdan kopamıyoruz :Z:Z:Z @MEnes @ömer karataş @Bully @serhatt @xemrexxx @turkuazz @kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,589
Puanı
1,060
  • Harika
Reactions: Çiğdem