Star Çok Güzel Hareketler 2 - Program Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
64784
Ekranların efsane programı 'Çok Güzel Hareketler' yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor!

Yapımcılığını BKM Film - Necati Akpınar'ın, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği program yepyeni oyuncu kadrosuyla izleyiciyle buluşuyor.

Program 110. bölümden itibaren Star TV'ye transfer oldu ve Pazar akşamları 20.00'de yayınlanmaya başladı.

Program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunu severek izlerdik vlla çok sevindim @Yiğitt böyle programlara ihtiyaç var Yasemin Yalçını gördüm geçen keşke onlarda dönse :Z:Z:Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Süper başladı. İlkinin ilk zamanlarından çok daha güzel başladı

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Evet eski tadından uzak ama içlerinde bayağı umut veren oyuncular var. Özellikle Atakan Çelik ve Safa Sarı'nın önü açık görünüyor. Zaten Organize İşler 2'de de çok iyilerdi. :D Muhtemelen gelecek haftalarda izlemem ama eski güzel günlerin hatrına tutmasını isterim. En kötü hali bile Güldür Güldür'e bin basar. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Harika olmuş, normalde izlemeyecektim ama ev ahalisi bakınca dikkatimi çekti. Kadro harika, ilk skeçler de çok başarılı olmuş. Beklentimin epey üstünde çıktı, birkaç bölüme eski tadı unutturur herhalde. Tabi ilki efsaneydi, ona sözüm yok ama buradan da çok iyi tipler çıkacağı aşikar. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Drama Queen'lik yapayım:A Dramalı skeçe bayıldım. Hem oyunculuk hem senaryo olarak gayet güzeldi?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk olarak Adım Taner-7. skeci izledim, yorumlarda övüldüğü için. Rezaletti. Ocakta yemeğim yok esprisi dışında bir esprisi yoktu. Sonrasında ilk skeci izledim, daha derli topluydu ama 1-2 yerde gülebildim. Psikolog skeci şu ana kadar ki en iyisiydi.

İzledikçe düzenlerim mesajımı.

@Yiğitt Programın adı 'Çok Güzel Hareketler', 'Bunlar' kısmı yok.

Son düzenleme:
  • Olmamış
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk olarak Adım Taner-7. skeci izledim, yorumlarda övüldüğü için. Rezaletti. Ocakta yemeğim yok esprisi dışında bir esprisi yoktu. Sonrasında ilk skeci izledim, daha derli topluydu ama 1-2 yerde gülebildim.

İzledikçe düzenlerim mesajımı.

@Yiğitt Programın adı 'Çok Güzel Hareketler', 'Bunlar' kısmı yok.
Bunlar'ı ben koydum, var mı itirazı olan?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Ben verdiğim şansın karşılığını şahsen aldım. Ekipte gerçekten yetenekli isimler var. Ama bence ekip az gibi ileriki haftalarda bir kaç takviye olabilir.

Cihan Talay'ın ekip lideri olmasına çok sevindim. Stand-uplarını sevdiğim Mutfak'çılardan birisiydi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dopamin düşüklüğüne mi vereyim bilmiyorum ama bugünlerde ağır şekilde üstüne gittiğim bir program oldu. Gülüyorum ve eğleniyorum. Oyuncular genel olarak iyiler ve uygun roller ve metinler verildiğinde çok güzel skeçler ortaya çıkıyor.

Karakterin aniden şive yapması, bağırmaya başlaması fazlasıyla kötü ve seyircinin enerjisini sömüren hareketler.

Altyapıdaki -sürekli başrolde olanlar ve adını bildiğim Cenan- skeçler de güzel ve hatta ana kadrodan daha güzel oyunlar izletiyorlar. Lakin adını bilmediğim, skeçlerde en çok görev alan kişinin sürekli aynı karakteri oynaması iyi değil.

Açın Kapıyı serisi abartılan seri olma yolunda ilerliyor. Mahalle Katkısı'nın daimi destekçisiyim. Bakkal Bülo favori karakterim. Hatta karakteri canlandıran ama başka skeçlerde çok görev alamayan kişi favorilerimden biri.

Özenle mi seçildiler bilmiyorum fakat bu kuşaktaki kızların çoğu çok güzel. Söylemeden geçemeyeceğim.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Bu hafta beğendim ben. Haftaya sezon finali all-star gibi olacak. Güzel bir final yapmalarını bekliyorum.

Bana bu ekip daha samimi geliyor ya. Ama şu skeçlerdeki oyuncu dağılımını bir türlü tutturamıyorlar. Her hafta mutlaka birisinin üstüne gidilip bir kaçı çok az oynuyor.