Fav10 | Favori Sosyal Platformunuz | FF - FavoriForumum

kerem
kerem
Aynı sorunu bende yaşıyorum maalesef.
blacklion
blacklion
Neden böyle bir sorunla karşılaştık peki, daha önce var miydi? 🙄
  • Beğendim
Reactions: kerem
kerem
kerem
Eskiden mobilde öyle bür sorun yoktu, son zamanlarda baş gösterdi. @bazinga ilgilenirse iyi olur.
blacklion
blacklion
Sadece beğendim atmak kötü bir şeymiş alışınca. 😄 Bildirimlere de bakamiyorum şu an, gelen bildirimi anasayfada sayfaya girip iceliyorum. 😔 Umarım düzeltilir...
bazinga
bazinga
Beğeni sorunu çözülmüş olmalı şu an. Bildirim sorunu bende hiç yoktu o yüzden kontrol edemiyorum. Devam ediyor mu?
blacklion
blacklion
Hala aynı. Sadece beğendim atılabiliyor ve bildirime tıklayamıyorum. Reklama yönlendiriyor. 😔
bazinga
bazinga
Üzerine basılı tutuyorsun değil mi?
kerem
kerem
Ya söyle, bildirimlere tiklayinca arkasinda reklam oldugu icin reklamlar aciliyordu. Bildirimi algilamiyordu yani. Suan Notebooktan yaziyorum, sonra test ederim.
blacklion
blacklion
Evet, dün olmuyordu. Bugün oldu nedense. 🙄
bazinga
bazinga
İlginç, bende olmuyor sorun. :(
blacklion
blacklion
Telefondan kaynaklansa dün de aynı sey olurdu ama keremde de aynı sey oluyormuş bugün sistemsel bir sorun. Çözülemez mi peki? 😔
Dosi
Dosi
@blacklion eğer telefondan girerken sadece beğeni diyorsan üstüne basılı tutulunca diğer güldüru harika seçenekleri geliyor. Ben kendim yeni sürümde hiç bilgisayardan girmedim foruma oyüzden galiba telefonla girince olan 'probleme' deyinmişsin:)
blacklion
blacklion
Dün öyle oluyordu ama bugün yeni sekmede aç çıkıyor yani çok denedim ama olmuyor. 🙄😔
  • Beğendim
Reactions: Dosi
blacklion
blacklion
bazinga
bazinga
Hangi telefon/browser?
blacklion
blacklion
Xiaomi Chrome