Fav10 | Favori Sosyal Platformunuz | FF - FavoriForumum

destere
destere
yok bence sen birini buldun:) o da kıskanç çıktı forumda elalemle görüşme dedi, sende forumu terkettin mecburen :))
primavera
primavera
benim hangi ilişkimde burayı terkettiğimi gördün :) ama baktım sen ilgilenmiyosun benle dedim buranın neşesi kalmadı gideyim bari bende :)
gözlemci
gözlemci
Aynen sen burda olaydın kutlanırıdn bencede :))
destere
destere
kafiye çok güzel olmuş ama primcan:))
baktım sen ilgilenmiyon BENLE...
buranın neşesi kalmadı gideyim bari BENDE...
denizz19
denizz19
Geçmiş doğum günün kutlu olsun primavera. :)
destere
destere
kaç yaşına girdi acaba 39 falan olmuştur :))
denizz19
denizz19
Valla bilmiyorum ama ben dünyaya gözlerimi açtığımda kendisi vardı :A
destere
destere
zaten kız kayboldu arkasından rahatlıkla dedikodu yapabiliriz :) bu bayanların huyu böyle bir türlü rakamları yuvarlamazlar 19 da olan 19 da kalır 29 da olan 29 da kalır bir türlü 30 veya 40 demezler :)
gözlemci
gözlemci
:D onlarında ı huyu güzel gerçi bende 19 iken 20 ye yuvarlyıordum bizlerde de büyük gösterme olabilir :D
destere
destere
bizdeki yaş büyütmenin sebebide kızlar :)
illaki olgun erkek sevdası var bunlarda o yüzden bizde dikkatleri çekmek için kendimizi olduğumuzdan büyük gösteriyoruz devamlı :)
buna rağmen onlar ise bulundukları yaştan bir türlü kıpırdamıyorlar :)
gözlemci
gözlemci
Mesela geçengün sınıftan kız sordu 22 dedim halbuki 21 e yeni giridm :F kız baktı baktı devamlı bakar oldu :D bilemicem ama ben hrp büyük söyleme peşindeyim
Sınıftaki kıza soruyom sne kaçsın 17 diyor ufalda cebime gir dedim ünidesin artık ne 17 si yaa :D
destere
destere
olamazmı ? kız belki çok aşırı zeki biridir sınıfları çift çift atlamıştır :)
gözlemci
gözlemci
Yok artık :Eeek :D Belli kızın zekası ve kapasitesi üniye gelince durmadıya ,gerçi bilemem üni 2 de olupda 17 yaşındaysa gelsin alnından öpeyim onu :D
destere
destere
hintli bir çocuk vardı 12 yaşında üniversiteye gidiyor 16 yaşında doktor ünvanı alıyor :)
bahsettiğin kız böyle biriyse hiç kaçırma derim :) çok zekiler tip olarak vasat olsa bile öyle birinden doğacak çocuklar ilerde parlak bir jenerasyon elde etmeni sağlayabilir :)
gözlemci
gözlemci
Yok artık, şahsen ben o kadarda zeki olduğunu düşünmüyorum o kızın :A ayrıca çocuğum olacaksa normal zeka olsun benden üsütn olmasını istemem düşünsene eşin zeki çocukların zeki sen ise orta seviye :F gerçekten çok itici bir durum
destere
destere
profil sayfasının sahibesi nerelere gitti acaba :) sayfayı bize bııraktı kendisi evlenmeyemi gitti naptı kayboldu kız :)
gözlemci
gözlemci
Resmen haneye tecavüz sayılır buu :DD bence biran önce terkedelim burayı ,şahsen artık kızın özelinde dolanıyoruz :DD
primavera
primavera
@destere 22 oldum ama doğum günüme kadar kadar 21 demeye devam ettim evet benimde yaş kompleksim var ayrıca büyütüyoruz büyük seviyolar diye demişsin ama sizde çıtır seviyosunuz kadınlarda o yüzden büyüyemiyodur belki :D @gözlemci bende üniversiteye başladığımda 17 yaşındaydım :D
gözlemci
gözlemci
İlginç valla :DD ama bizim sınıftaki kız 2. sınıfta 17 yaşında :D aramızda 4 yaş var onunla :D
primavera
primavera
2 sene erken başlamıştır okula doğum günüde aralık gibi falandır normal :D