Show Kızılcık Şerbeti - Dizi Yorumları

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
O sahneden sonra daha hakim olabilmek için dizinin birkaç sahnesini ve bölümünü izledim senarist kutuplaşma peşinde değil bildiğin islamofob nefsini doyurmak için yazmış.

Birde @Aserat bana Yali Capkini dini kullaniyor yaziyor vah vah vah bak su sahnelere su senariste sen :eek: :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Dizi ismi gibi devam ediyor. RTÜKden ceza alınca ağlayacaklar türlü algılar yapılacak vs. Ekranlarda son dönemlerde sıkıntılı diziler çoğaldı Show TV ve Star TV eliyle. Toplumun hassas yerlerinden vurup birbirinden ayırmaya, zıtlaştırmaya çalışıyorlar. RTÜK mışıl mışıl uyuyor.
Forumu neden sevmeye başladım diye düşünüyordum seni engellemişim ondan seviyormuşum meğer :A @xemrexxx @Angelica @Alos @EmreCan :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Dizi ismi gibi devam ediyor. RTÜKden ceza alınca ağlayacaklar türlü algılar yapılacak vs. Ekranlarda son dönemlerde sıkıntılı diziler çoğaldı Show TV ve Star TV eliyle. Toplumun hassas yerlerinden vurup birbirinden ayırmaya, zıtlaştırmaya çalışıyorlar. RTÜK mışıl mışıl uyuyor.
Ne dedik ne oluyor. Biz konuştuk mu boşa konuşmayız Elhamdülillah. Sadece gerçekler
------

Forumu neden sevmeye başladım diye düşünüyordum seni engellemişim ondan seviyormuşum meğer :A @xemrexxx @Angelica @Alos @EmreCan :D
Bende diyordum cookies diye biri seneler önce vardı geri dönmüş. Demek ki engeli kaldırmışım hemen engelliyorum :))))))

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,294
Puanı
860
Dizi başlı başına çöp ya millet zaten bir birine düşman bunlarda körüklemeye doymuyor.