Show Kızılcık Şerbeti - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Muhtemelen yerde yumuşak bir şey vardır sadece Nursema gibi aşağı itilme tecrübesini yaşatmak istemiştir.
Az önce benzer yorum okudum Youtube’da, o sen misin? :A
Umarım öyle bir şeydir. Gidişatı kötü etkilenir yoksa.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Az önce benzer yorum okudum Youtube’da, o sen misin? :A
Umarım öyle bir şeydir. Gidişatı kötü etkilenir yoksa.
Yok ama aklın yolu bir. Bu dizi zaten yanlış yollara hiç sapmadığı için rahatım. :A Göz korkutmak için yapması bile Kıvılcım'la arasında gerilime yol açacağı için amacını gerçekleştirmiş olur. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Diğer yanlışları ne yapacağız böyle özel sahneleri kullanarak dizinin her bölümde müslüman bir aileyi nasıl kötü gösterebiliriz durumunu değiştirmez mesela bende senin gibi oruç sahnesini kullanabilirim o da çok saçma bir sahneydi çünkü bir müslüman diğer masada içki içmesinler demez diyemez sadece içki içildiği masada oturamaz mesaj vereceğiz diye saçmalıyorlar.

Din hassas bir şey dizilerde kullanılmamalı bu kadar basit çünkü hayatında bir kere bile Kur'an'ı Kerim,hadis okumayan insanlar karşımıza teolog oluyor.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Diğer yanlışları ne yapacağız böyle özel sahneleri kullanarak dizinin her bölümde müslüman bir aileyi nasıl kötü gösterebiliriz durumunu değiştirmez mesela bende senin gibi oruç sahnesini kullanabilirim o da çok saçma bir sahneydi çünkü bir müslüman diğer masada içki içmesinler demez diyemez sadece içki içildiği masada oturamaz mesaj vereceğiz diye saçmalıyorlar.

Din hassas bir şey dizilerde kullanılmamalı bu kadar basit çünkü hayatında bir kere bile Kur'an'ı Kerim,hadis okumayan insanlar karşımıza teolog oluyor.
Dizi ismi gibi devam ediyor. RTÜKden ceza alınca ağlayacaklar türlü algılar yapılacak vs. Ekranlarda son dönemlerde sıkıntılı diziler çoğaldı Show TV ve Star TV eliyle. Toplumun hassas yerlerinden vurup birbirinden ayırmaya, zıtlaştırmaya çalışıyorlar. RTÜK mışıl mışıl uyuyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bundan sonra en sevdiğim dizi Kızılcık Şerbeti. Favori kanallarım da Show TV ve Star…

Kahvaltı Sinirli GIF by Show TV

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Dizi ismi gibi devam ediyor. RTÜKden ceza alınca ağlayacaklar türlü algılar yapılacak vs. Ekranlarda son dönemlerde sıkıntılı diziler çoğaldı Show TV ve Star TV eliyle. Toplumun hassas yerlerinden vurup birbirinden ayırmaya, zıtlaştırmaya çalışıyorlar. RTÜK mışıl mışıl uyuyor.
O sahneden sonra daha hakim olabilmek için dizinin birkaç sahnesini ve bölümünü izledim senarist kutuplaşma peşinde değil bildiğin islamofob nefsini doyurmak için yazmış.