Fav10.net 2023 Yönetici Değerlendirme Anketleri Açıldı! - Yeni Yönetici Başvuruları Başladı!

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Herkese merhaba,

Uzun zamandır yapılamayan yeni yönetici değerlendirme oylamalarımız için zaman geldi. Yöneticilere dair objektif, dürüst değerlendirmelerinizi bekliyoruz.

Oylamalara katılmak için tıklayın

Bununla birlikte uzun bir aradan sonra yeni moderatör başvurularımız da başlamıştır. Bu başvurular sonucunda yeni moderatör alınıp alınmayacağı veya kaç tane alınacağı ayrıca değerlendirilecektir.

Forumda yönetici olmak isteyenlere neler vaat ediyoruz?
  • Yıllardır birlikte çalışan uyumlu bir takımın parçası olmak
  • Forumda çok çeşitli alanlarda özel yetki sahibi olmak
  • Forumdaki yönetimsel konularda söz sahibi olarak forumun geleceğini şekillendirmek
  • İleride hayatınızın her alanında avantaja dönüşebilecek yöneticilik becerilerinin temelini atmak

Forumda yönetici olmak isteyenlerden neler bekliyoruz?
  • Yönetimsel konularda objektif olabilmek
  • Hiçbir şekilde forumda cezaya sebep olabilecek olayların içine bulaşmamak
  • İyi bir takım oyuncusu olarak, yönetimdeki diğer kişilerle gereksiz tartışmalara girmemek
  • Forumun daha iyi noktalara gelebilmesi için çaba göstermeye gönüllü olmak
  • Yönetime gelen şikayetlerle ilgilenerek objektif şekilde oy kullanmak

Yöneticiliğin size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurularınızı "2023 Yönetici Başvurusu" adlı bir konuşma penceresiyle bana iletebilirsiniz. Mesajınızda neden yönetici olmak istediğinizi ve neler katabileceğinizi 2-3 cümlede açıklamanız yeterli olacaktır.

Başvurularınızı ve oylarınızı bekliyoruz!

Son oy kullanma ve son başvuru tarihi: 27 Ocak 2023

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Değerlendirmelerimi yaptım. Son soru güzel, umarım düşündüğüm iki kişi başvuru yapar ve ekibe katılır.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Herkese merhaba,

Uzun zamandır yapılamayan yeni yönetici değerlendirme oylamalarımız için zaman geldi. Yöneticilere dair objektif, dürüst değerlendirmelerinizi bekliyoruz.

Oylamalara katılmak için tıklayın

Bununla birlikte uzun bir aradan sonra yeni moderatör başvurularımız da başlamıştır. Bu başvurular sonucunda yeni moderatör alınıp alınmayacağı veya kaç tane alınacağı ayrıca değerlendirilecektir.

Forumda yönetici olmak isteyenlere neler vaat ediyoruz?
  • Yıllardır birlikte çalışan uyumlu bir takımın parçası olmak
  • Forumda çok çeşitli alanlarda özel yetki sahibi olmak
  • Forumdaki yönetimsel konularda söz sahibi olarak forumun geleceğini şekillendirmek
  • İleride hayatınızın her alanında avantaja dönüşebilecek yöneticilik becerilerinin temelini atmak

Forumda yönetici olmak isteyenlerden neler bekliyoruz?
  • Yönetimsel konularda objektif olabilmek
  • Hiçbir şekilde forumda cezaya sebep olabilecek olayların içine bulaşmamak
  • İyi bir takım oyuncusu olarak, yönetimdeki diğer kişilerle gereksiz tartışmalara girmemek
  • Forumun daha iyi noktalara gelebilmesi için çaba göstermeye gönüllü olmak
  • Yönetime gelen şikayetlerle ilgilenerek objektif şekilde oy kullanmak

Yöneticiliğin size uygun olduğunu düşünüyorsanız başvurularınızı "2023 Yönetici Başvurusu" adlı bir konuşma penceresiyle bana iletebilirsiniz. Mesajınızda neden yönetici olmak istediğinizi ve neler katabileceğinizi 2-3 cümlede açıklamanız yeterli olacaktır.

Başvurularınızı ve oylarınızı bekliyoruz!

Son oy kullanma ve son başvuru tarihi: 27 Ocak 2023
Bakalım nasıl olacak yeni forum yöneticileri

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
@12.Adam ile Dünya Kupası etiketlerini almadan herkese 1 veriyoruz değil mi @12.Adam :A :A
Still Waiting Office Tv GIF by The Office

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Tarafsızlık kategorisi dışında diğer kategorilerde çok aktif olmayan 1-2 kişi dışında herkes iyi iş çıkarıyor diye gereken iyi puanları verdim. Bu pek aktif olmayanlar çıkarılsa şuanki yöneticiler iyi götürüyor, beğeniyorum. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@BARON男爵 'un sesi çıkmayıp @12.Adam etiket etiket diye tutturunca kafam karışmış. :A İlk 3'e mi ödül veriyoruz burada da. :A
Bende olmasam :A senin şu etiket işlerinde hep benim izim oluyor :A
Ben bilmiyorum siz ne kadar verdiniz ama katılım çoktu ve büyük bir etkinlik. İlk 3 olması gerekir.
Aramızda forumda katılan ama kendini belli etmek istemeyenler vardı ve yabancı kişlerde oldu. 3.sıradaki kişi ‘anonim’ olduğu için üçüncülük etiketini forumun kurucusuna yapıştıracaksın :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Bende olmasam :A senin şu etiket işlerinde hep benim izim oluyor :A
Ben bilmiyorum siz ne kadar verdiniz ama katılım çoktu ve büyük bir etkinlik. İlk 3 olması gerekir.
Aramızda forumda katılan ama kendini belli etmek istemeyenler vardı ve yabancı kişlerde oldu. 3.sıradaki kişi ‘anonim’ olduğu için üçüncülük etiketini forumun kurucusuna yapıştıracaksın :A
Sayın admin koltuğun sallanıyor, ahkih koh koh :A @bazinga

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Anketi doldurdum. Bence şu andaki yönetim kadrosu görevlerini başarıyla sürdürüyorlar. O yüzden aynı ekibin devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer ki yeni yönetici alınacaksa da egosu ve kibri gözünü kör etmiş ve tüm konuları ben açacağım diye bencilce düşünen kişiler olmaz bu isimler umarım. Sürekli ben ben diye düşünen ve yeni üyelere konu açma fırsatı bile vermeyen birinin foruma bir şey katacağını da hiç sanmıyorum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Anketi doldurdum. Bence şu andaki yönetim kadrosu görevlerini başarıyla sürdürüyorlar. O yüzden aynı ekibin devam etmesi gerektiğini düşünüyorum. Eğer ki yeni yönetici alınacaksa da egosu ve kibri gözünü kör etmiş ve tüm konuları ben açacağım diye bencilce düşünen kişiler olmaz bu isimler umarım. Sürekli ben ben diye düşünen ve yeni üyelere konu açma fırsatı bile vermeyen birinin foruma bir şey katacağını da hiç sanmıyorum.
Sen bensin :A Ağzına sağlık. Ancak yönetim kadrosundan çıkması gereken bir kişi var şu an onu da kötü değerlendirdim zaten. :A