M TV Bunları Biliyor Muydun? | 2.Bölüm

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,141
Puanı
610
Screenshot_20220115-102932_Canva.jpg

BUNLARI BİLİYOR MUYDUN?

MERHABA SAYIN FAV10 ÜYELERİ , YENİ BİLGİLERLE DOLU BÖLÜME HOŞGELDİNİZ.

KEYİFLİ OKUMALAR.

-1-
DAMACANALAR NEDEN 20 LT DEĞİLDİR?

images.jpeg-2.jpg

DAMACANALAR LİTREYE GÖRE DEĞİL İNGİLİZ SIVI BİRİMİ GALONA GÖRE SU DOLDURULUR. BİR DAMACANA DA 5 GALON SU BULUNUR. BU DA 18.927 LİTREDİR. ASLINDA DAMACANALAR BİLİNDİĞİ ÜZERE 19 LT DE DEĞİLDİR.

-2-

Screenshot_20220122-174933_Instagram.jpg

YAPILAN ARAŞTIRMALARA GÖRE DOĞA FOTOĞRAFINA BAKTIĞINIZDA STRES SEVİYENİZ DE AZALMA GÖRÜLÜR.

-3-
images.jpeg-7.jpg

PANDEMİ BAŞINDAN BU YANA KORONA VİRÜSE YAKALANMAYANLARA " COVIRGIN " OLARAK ADLANDIRILIYOR.

-4-

images.jpeg.jpg

ALIŞVERİŞ YAPMAK ENDORFİN HORMONUNUN SALGILANMASINA NEDEN OLUR BU DA GÜLÜMSEMENİZE ...

-5-

Screenshot_20220122-174323_Instagram.jpg

GÜRCİSTANDA ÇOCUKLAR KOLAY ÖĞRENSİLER DİYE BİSKÜVİLERİN ÜZERİNDE ÇARPIM TABLOSU VARDIR.

-6-

images.jpeg-11.jpg

LAMBORGHINI TV'YE REKLAM VERMİYOR ÇÜNKÜ ARABAYI ALACAK KİŞİLERİN TV İZLEDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYOR.

-7-

images.jpeg-1.jpg

AKREPLER 1 YIL BOYUNCA AÇ VE SUSUZ YAŞAYABİLİRLER.KOPAN ORGANLARINI YENİLEYEBİLİRLER VE RADYASYONA ÇOK DAYANIKLIDIRLAR.

-8-

images.jpeg-10.jpg

TÜRKLER ; EKŞİYEN YOĞURDUN EKŞİLİĞİNİ AZALTMAK İÇİN ÜZERİNE SU DÖKTÜKLERİNDE TESADÜFEN AYRANI BULMUŞLARDIR.
------

@Angelica @Dosi @Zeyno @The_Erinch @Tolstoyevski @xdragxx @Araf @Cervantes @BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @EmreCan @Emre Ozansoy @serhatt @Aserat @Özgür @Mr.At @Hazem @xemrexxx @bazinga @Billy Kane @denizz19 @Yiğitt @Yakamoz-Asi @Sherlock @mesmeso @12.Adam @phoebebuffay @batuhankaralar

Son düzenleme:
Covirgin olduğumu öğrendim bugün :A :A Emeğine sağlık güzel bir konu olmuş :X

• Harika
Reactions: STAR
Evet sagolsunlar iyi ki bulmuşlar, en sevdiğim içecek.

Damacanayı duymuşmuydun🤔
Bizde Damacana kültürü yok, 2-3 yılda bir gittiğim için TR'ye çok fikrim yok :A fazla almıyorum ondan yani.
Sadece şu var, 1 keresinde evdeki Damacanayı almadılar üstündeki tarih eski diye. Yine senelerdir gitmedik. Son kalanda elde kalır kesin :A

• Güldürdün
Reactions: STAR
Bizde Damacana kültürü yok, 2-3 yılda bir gittiğim için TR'ye çok fikrim yok :A fazla almıyorum ondan yani.
Sadece şu var, 1 keresinde evdeki Damacanayı almadılar üstündeki tarih eski diye. Yine senelerdir gitmedik. Son kalanda elde kalır kesin :A
Haa bilmiyordum , 😂
Ama yine de damacanayı almaları gerekiyordu bence onlar gönderiyorlar gerekli yere 😁

• Güldürdün
Reactions: Dosi