Daktilo Kullanarak Manzara Resmi Yapmak Mı!!!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,740
Puanı
1,060

Evet; doğru duydunuz sadece daktilo karakterlerini kullanarak sanatçı James Cook sizi hayrete düşürecek eserler ortaya çıkarıyor.

_114325451_2.jpg

Klavyedeki karakter kombinasyonlarını kullanarak ayrıntılı manzaralar ve harika portreler ortaya çıkarıyor. Her illüstrasyon binlerce karakterden oluşuyor.⠀

Çalışmaları 15-30 saat arası süren Cook; "Kimi eserlerimde sadece yakından bakıldığında anlamlık ve derinlik kazandıran gizli yazılı mesajlarda içerdiğini" belirtiyor.

maxresdefault.jpg

james-cook-typewriter-art-5-scaled.jpg

james-cook-12.jpg
james-cook-3.jpg
james-cook-maquina-de-escribir.png

james-cook-typerwriter-art-typewriter-artist-british-artist-2.jpg

Sanatçının İnstagram Hesabı:

jamescookartwork

Çok farklıymış , farklı tarzdakileri görmüştüm de bunu ilk defa duydum . Gerçek sanatçı , demek sanatı her materyali kullanarak yapabiliyormuş.

Eline sağlık abi. Konu yine farklı ve güzel.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Evet; doğru duydunuz sadece daktilo karakterlerini kullanarak sanatçı James Cook sizi hayrete düşürecek eserler ortaya çıkarıyor.

_114325451_2.jpg

Klavyedeki karakter kombinasyonlarını kullanarak ayrıntılı manzaralar ve harika portreler ortaya çıkarıyor. Her illüstrasyon binlerce karakterden oluşuyor.⠀

Çalışmaları 15-30 saat arası süren Cook; "Kimi eserlerimde sadece yakından bakıldığında anlamlık ve derinlik kazandıran gizli yazılı mesajlarda içerdiğini" belirtiyor.

maxresdefault.jpg

james-cook-typewriter-art-5-scaled.jpg

james-cook-12.jpg
james-cook-3.jpg
james-cook-maquina-de-escribir.png

james-cook-typerwriter-art-typewriter-artist-british-artist-2.jpg

Sanatçının İnstagram Hesabı:

jamescookartwork

Sondan bir önceki portrede üstadım mı var... @DarkLegenD

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD