'Akıncı' Final Yapıyor!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Takip etmediğim için eklememiştim ama şimdi ekledim konuya. :A Yarın akşam 16. bölüm yayınlanacakmış.
'Bedel' dizisiyle aynı anda başladı, aynı anda bitiyor gibi. 'Akıncı' ya yüksekten uçacaktı ya da hiç uçamayacaktı ortası olacak bir iş değildi bence. Farklı bir şey denemeye çalıştılar, olmadı...

• Beğendim
Reactions: Hobbit and Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
'Bedel' dizisiyle aynı anda başladı, aynı anda bitiyor gibi. 'Akıncı' ya yüksekten uçacaktı ya da hiç uçamayacaktı ortası olacak bir iş değildi bence. Farklı bir şey denemeye çalıştılar, olmadı...
Ah ah canım Bedel keşke daha uzun sürseydi. :A

Yüksekten başladı ama fena çakıldı. :A Yeni yılın ilk günü diye ilk bölümü iyi gitti ama devamı gelmedi. İyi gitmeyeceğini düşünüyordum zaten öyle de oldu ama yine de iyi dayandı 20 bölüm. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Kendi dalında bir ilk ve değişik bir proje olduğu için destekledim ve tutmasını istedim ama olmadı böyle dizilere halk hala hazır değil bir de dizi o kadar kaliteli değildi daha iyi yapılabilirdi ve dijital dizi olsaydı daha iyi olurdu. Şimdilik bu bütçelerle en iyisi aldatma ve tarih dizileri yapmaya devam.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
İyi ki DC'den telif yemediler adından dolayı :A
Sözde Türk ama aslında Amerikan çakması karakterler vardı dizide. Çakma Batman ve çakma Winter Soldier. Madem özgün bişey yapacağız Amerikan kahramanlardan kurtaracağız diye yola çıktınız o zaman o karakterlerin çakmalarını yapmasaydınız bari. Bizim gerçek kahramanlarımız varken böyle sahtelerine ihtiyacımız yok. Bu yüzden böyle türler bizim ülkemizde tutmaz. Şu diziye verilen bütçeyle keşke yeni bir diriliş yeni bir uyanış çekilseydi. Cumhuriyetin kuruluş yıllarını anlatan bi dizi yok mesela. Onu çekseydiniz? 0 kalite bi diziydi sevindim bitmesine.