MEnes'in Foruma Kayıt Oluşunun 5. Yılı!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Forumumuzun sevilen, kaliteli, eğlenceli, her fırsatta kendisini sıvayan ve bunu ustaca yapan artı olumsuz durumlarda sık sık kanı donan üşengeç üyesi ve ayrıca objektif moderatörü @MEnes forumda 5. yılında :Z

Forumda gerek kattığı yorumlar gerekse herkesle olan uyumundan dolayı kendisini tebrik ediyor ve bizlerle daha nice nice yıllar dileriz :Z

Ve çoook özel spoi içerikli Eren Jaeger hediyesi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Tebrikler @MEnes
Bakalım konuda sana tanıdık gelen birşeyler gelecek mi :A (ipucu; hediyeler hariç :A)

Ve bu da bir başka hediyem:bhr:
Korkma destere'nin kan dondurucu hediyesi değil ama o ayarda :A

IMG_20201019_081729.jpg

• Harika
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Dosi çok teşekkürler ben unutmuştum kayıt olduğum zamanı ama tabi her şey kayıtlar altında olduğu için gerekeni yapmışsın. :A Tüm hediyeler gerçekten çok iyi hepsini onlarca kez izlemişimdir, dinlemişimdir... :D

Desterenin hediyesi gibi olmadığı için ayrıca memnun olduğumu belirtmek isterim tabii... :A

Konuda dikkatimi çeken detay senin benim geldiğim tarihi değil de kayıt olduğum tarihi başlıkta dikkatlice belirtmen... Ve senin detaycılığın elbette... :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Dosi çok teşekkürler ben unutmuştum kayıt olduğum zamanı ama tabi her şey kayıtlar altında olduğu için gerekeni yapmışsın. :A Tüm hediyeler gerçekten çok iyi hepsini onlarca kez izlemişimdir, dinlemişimdir... :D

Desterenin hediyesi gibi olmadığı için ayrıca memnun olduğumu belirtmek isterim tabii... :A

Konuda dikkatimi çeken detay senin benim geldiğim tarihi değil de kayıt olduğum tarihi başlıkta dikkatlice belirtmen... Ve senin detaycılığın elbette... :A
Ah o başlık ayrı bir düşünceydi ama başka bir durumdu demek istediğim şey:A biraz senin üşengeçliğine yakışır bir hareket etmişliğim var yorum kısmında :A yani yazıda ama hediyeler ile o kısım anlaşılmaz haliyle (yine bşlemezden kalsın :A )

Konuyu ve hediyeleri beğenmenede sevindim :bhr: (bu hafta sonu biraz hatta ne vşrazı, çok çok koşuşturmalı zamanlar geçirdim ve haliyle dün açılması gereken tarihin 1 gün sonrası ama olsun :A sonuçta bu üyelik konuları 1 hafta hatta aynı ay içerisinde açılıncada sırıtmıyor :Z

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ah o başlık ayrı bir düşünceydi ama başka bir durumdu demek istediğim şey:A biraz senin üşengeçliğine yakışır bir hareket etmişliğim var yorum kısmında :A yani yazıda ama hediyeler ile o kısım anlaşılmaz haliyle (yine bşlemezden kalsın :A )

Konuyu ve hediyeleri beğenmenede sevindim :bhr: (bu hafta sonu biraz hatta ne vşrazı, çok çok koşuşturmalı zamanlar geçirdim ve haliyle dün açılması gereken tarihin 1 gün sonrası ama olsun :A sonuçta bu üyelik konuları 1 hafta hatta aynı ay içerisinde açılıncada sırıtmıyor :Z
Yazının azlığını fark ettim evet ama hediyeler muazzam olduğu için oralara pek takılmadım. Aramızdaki diyalog yazılardan ve kelimelerden daha fazlası olduğu için ben pek takılmam onlara biliyorsun. :A Başlığı fark etmem bile bence şu aşamada bu uykusuzlukta iyidir. :A

Düşünüp açman bile yeterli dedim ya benim aklımdan çıkmış hepten. :A Konuyu beğenmeme imkanım yok, hediyelerin hepsi muazzam. Bir de ek olarak spoiler içerisinde EREN JAEGER hediye etseydin (Chapter 90 sonrası) kusursuz olurdu... :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yazının azlığını fark ettim evet ama hediyeler muazzam olduğu için oralara pek takılmadım. Aramızdaki diyalog yazılardan ve kelimelerden daha fazlası olduğu için ben pek takılmam onlara biliyorsun. :A Başlığı fark etmem bile bence şu aşamada bu uykusuzlukta iyidir. :A

Düşünüp açman bile yeterli dedim ya benim aklımdan çıkmış hepten. :A Konuyu beğenmeme imkanım yok, hediyelerin hepsi muazzam. Bir de ek olarak spoiler içerisinde EREN JAEGER hediye etseydin (Chapter 90 sonrası) kusursuz olurdu... :A
Yazı az mı :eek: yahu okadar sıvamalı yazılar (bu arada yine bilemedin neyse :A )

Aslında Snk'den son sezon fragmanı paylaşımı yapacaktım ama kapak fotolara çirkin suratlar belliriyordu vazgeçtim :A

Ama şimdi bak bakalım tekrar konuya :A en sona ekledim birşey :A

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yazı az mı :eek: yahu okadar sıvamalı yazılar (bu arada yine bilemedin neyse :A )

Aslında Snk'den son sezon fragmanı paylaşımı yapacaktım ama kapak fotolara çirkin suratlar belliriyordu vazgeçtim :A

Ama şimdi bak bakalım tekrar konuya :A en sona ekledim birşey :A
Sıvalar güzel onlara demedim kelime sayısı az diye dedim. :A Yine mi bulamadım. Sinir oldum... Söyle bari aklıma gelmedi şuan bir şey... :A

Son sezon fragmanı kaliteliydi iyi olabilirdi... Çirkin suratlar değil aslında ama neyse... :A

Baktım şimdi daha muazzam bir EREN'li hediye olamazdı... :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sıvalar güzel onlara demedim kelime sayısı az diye dedim. :A Yine mi bulamadım. Sinir oldum... Söyle bari aklıma gelmedi şuan bir şey... :A

Son sezon fragmanı kaliteliydi iyi olabilirdi... Çirkin suratlar değil aslında ama neyse... :A

Baktım şimdi daha muazzam bir EREN'li hediye olamazdı... :A
Üşengeç bir adama üşengeç tarzda konu ayarlandı (geçen senenin yazıları :A ) ama objektif moderatörü yazısı fazladan eklendi haliyle artı zaten hediyelerle göz boyayıp farkettirmedim :A (hediyeler sayesinde pek üşengeç konu olmadı ama neyse)
Artı her biri herzaman güncelliğini koruyan sıvalar :A

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Üşengeç bir adama üşengeç tarzda konu ayarlandı (geçen senenin yazıları :A ) ama objektif moderatörü yazısı fazladan eklendi haliyle artı zaten hediyelerle göz boyayıp farkettirmedim :A
Artı her biri herzaman güncelliğini koruyan sıvalar :A
Tamam şimdi anladım demek istediğini... Güzel düşünmüşsün yine yeniden ve iyi kurgulayıp fark ettirmemişsin dediğin gibi... :A Objektiflik bizim işimiz, adaşım iyi bilir... :A @Sherlock

Sıvalar öyle tabii, onlara katılıyorum ve güncelliğini ben de her daim koruyorum... :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Tamam şimdi anladım demek istediğini... Güzel düşünmüşsün yine yeniden ve iyi kurgulayıp fark ettirmemişsin dediğin gibi... :A Objektiflik bizim işimiz, adaşım iyi bilir... :A @Sherlock

Sıvalar öyle tabii, onlara katılıyorum ve güncelliğini ben de her daim koruyorum... :A
Dosi bazen farkedilmeyecek ayrıntılara bile dikkat ediyor :A
Adaşın hiç pas vermiyor. Ayran içtik ayrı düştük galiba :A
Cevaplanmayı bekleyen sorularım var hem burda hemde Twitter'da :A @Sherlock

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dosi bazen farkedilmeyecek ayrıntılara bile dikkat ediyor :A
Adaşın hiç pas vermiyor. Ayran içtik ayrı düştük galiba :A
Cevaplanmayı bekleyen sorularım var hem burda hemde Twitter'da :A @Sherlock
Eee Dosi bu yapar böyle şeyler, alıştık artık... :A

Adaşım ruh hastası bir insan olduğu için olabilir tabi böyle şeyler. Kendisinden iğreniyorum, kendisini görünce kanım donuyor ama yapacak bir şey yok işte... :A @Sherlock (Sabah gömme seansı başarıyla yapıldı... :A )

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Eee Dosi bu yapar böyle şeyler, alıştık artık... :A

Adaşım ruh hastası bir insan olduğu için olabilir tabi böyle şeyler. Kendisinden iğreniyorum, kendisini görünce kanım donuyor ama yapacak bir şey yok işte... :A @Sherlock (Sabah gömme seansı başarıyla yapıldı... :A )
Geceye doğru övme seansına geçersin artık :A :A
Ekim ayı da bitmek üzere. 1 yıl dolmasına çok çok az kaldı :A (anlarsın)

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Geceye doğru övme seansına geçersin artık :A :A
Ekim ayı da bitmek üzere. 1 yıl dolmasına çok çok az kaldı :A (anlarsın)
Pek ihtimal vermiyorum ama belki överim bir ihtimal... :A
Aaah ah neler neler geçti o 9.5 ay içerisinde... :A Yakında, çook yakında bu hasret bitecek... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Pek ihtimal vermiyorum ama belki överim bir ihtimal... :A
Aaah ah neler neler geçti o 9.5 ay içerisinde... :A Yakında, çook yakında bu hasret bitecek... :A
9 ay esprisi yapacaktım neyse...

Sen onu 1 seneye tamamla bari :A belki bir kaç macera daha yaşarsın :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
9 ay esprisi yapacaktım neyse...

Sen onu 1 seneye tamamla bari :A belki bir kaç macera daha yaşarsın :A
Yok yok yapma hiç gerek yok o espriye... :A

1 seneye tamamlamak da düşündüm de ayıp olur şimdi... :A Aaah ah hiç sorma, maceralar eksilmiyor ki zaten... :A Ama şuan en büyük 2 macera temelli yok oldu ve geride kaldı diyebilirim... :A Sonrası için önümüz açık ve belirsizlik sürüyor. Yeni bir macera mı... Neden olmasın... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yok yok yapma hiç gerek yok o espriye... :A

1 seneye tamamlamak da düşündüm de ayıp olur şimdi... :A Aaah ah hiç sorma, maceralar eksilmiyor ki zaten... :A Ama şuan en büyük 2 macera temelli yok oldu ve geride kaldı diyebilirim... :A Sonrası için önümüz açık ve belirsizlik sürüyor. Yeni bir macera mı... Neden olmasın... :A
Aman çekinme, alılmıştım ayıp etmenize 😏

Son yazılar çok açıklayıcı oldu, işi net özetledin:A

2021'de görüşmek üzere 🖐️

• Güldürdün