Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Feris ve Çınar gözümde Andrea ve Gabriel'i çoktan solladı bile. :bhr: Yine harikalar. :Z

Evet öyle iddia ediyorum böyle göndermeli yazmak yerine direkt bana söyleyebilirdin. :) Bence şu an yüksek reyting alan pek çok işten daha iyi bir senaryosu var.
Yok abla üstten aşağı okuyup inerken alıntı yapmayı unuttum o yüzden direkt yazayım dedim. :D Senaryosu şu an öyle ahım şahım bir durumda değil ama bu iyileşmeyeceği anlamına gelmiyor. Bir kaç değişiklikle hak ettiği oranlara çıkabilir.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Yok abla üstten aşağı okuyup inerken alıntı yapmayı unuttum o yüzden direkt yazayım dedim. :D Senaryosu şu an öyle ahım şahım bir durumda değil ama bu iyileşmeyeceği anlamına gelmiyor. Bir kaç değişiklikle hak ettiği oranlara çıkabilir.
Abla mı. :eek:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Hem o hem isimden anlaşılmıyor hem de parlak görünce sulanıyorsun haliyle öyle sanıyor olabilirler. :A Bak @serhatt da sulanıyor ama o isimden kazanıyor. :A
Valla bu saatten sonra benliğimi değiştiremem ama @mesmeso61 nispeten eski üye olduğu için biliyor sanıyordum şoktayım. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso and Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
@Dosi 'ye abla derken sana da yanlışla yazdım. Forumda artık isimlere mi dönsek ya? :D
Yanlışlıklaysa sevindim çünkü diğer türlü bu kadar yıl kendimi tanıtamadığım için üzülürdüm. :A

Bundan sonra sadece diziyi izleyenler fragman, ön izleme tarzı şeyleri paylaşsa? Nasılsa Baraj'ı izliyorsun burayı biz halledebiliriz. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Resmen kendi dizilerinin düşüşünü anlatıyorlar. :A

Yeni dizi başlayıp zirvede yer alınca Peri Masalım’ın düşmesi = Masumlar Apartmanı gelince Menajerimi Ara’nın düşmesi. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059