AT TV Paralel Evren 3. Bölüm | Bırakın Pişmaniyeyi (Part I)

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Oyuncular:
@MEnes
@Sherlock
@Tolstoyevski
@xdragxx
@The_Erinch

Creator:
@Araf

Writer:
@Araf

Productor:
@Araf

@MEnes, 50 yaşında bir adamdır ve akciğer kanseri olduğunu öğrenmiştir. Kendisi Kimya öğretmenidir. 15 yaşında özürlü oğlu ve çiçeği burnunda da hamile karısı vardır. Kanser olduğunu öğrendiğinde kimseye bu durumdan söz etmeyecek, yedek işte çalışmak zorunda kalacaktı. Ailesine para kalması için kolay yoldan para kazanması gerekecekti. Ama nasıldı? Kolay yoldan para nasıl kazanacaktı. Tabii ki bacanağı @Tolstoyevski sayesinde. Bir gün @Tolstoyevski ile pişmaniye avına çıkmışlardır ve pişmaniyeyi öğrencisi @Sherlock'un da yaptığını görmüştür. Öğrencisi @Sherlock ile karavan alıp, pişmaniye yapmaya başlama serüvenine de başlamışlardır.

@Sherlock: Hey piliç ne istiyorsun benden?
@MEnes: Ben pişmaniye yapacağım, sen de satacaksın.
@Sherlock: Hey piliç, mekan lazım, malzeme lazım.
@MEnes: Olmuş bil.

@MEnes ve @Sherlock, pişmaniye yapımına başlamıştır. @MEnes, kanser olduğunu ailesine söylememiştir, derken ailesi bu durumu öğrenmiştir. @Sherlock, @MEnes'in bacanağı @Tolstoyevski yüzünden ortağından olmuştur. Gelişen bu olaylar @Sherlock ile ortağını bir araya getirmiştir. Tabii olaylar öyle bir gelişmiştir ki, @MEnes ve @Sherlock, @Sherlock'un ortağını ve yanındaki adamı öldürmek, asit içine atmak, boğmak zorunda kalmıştır.

@Sherlock: Hey piliç şimdi ne yapacağız, adamlarımız gitti?
@MEnes: Bilmiyorum, bana para lazım. Adam bul.
@Sherlock: Biraz araştırayım.

@MEnes, ailesini öğrendikten sonra kemoterapiye başlamıştır, hatta saçı da kazımış, top sakal da bırakmıştır. @Sherlock, pişmaniyeyi satacak bir kişi bulmuştur, o da @xdragxx'tir. @xdragxx ile birlikte gittikleri mekanda ikili satış işlemine başlamıştır. @xdragxx pişmaniyeyi beğenmiştir. Üçlü bir araya gelmiştir ve diyaloglar başlamıştır.

@MEnes: Benim adım Hasan Berk.
@Sherlock: Heisenberg değil miydi o abi?
@MEnes: Hasan Berk oğlum, Hasan Berk.
@Sherlock: Oldu olacak Jesse'yi de Ceyhun yapalım, tam olsun.
@MEnes: İyi fikir.
@xdragxx: Siz ne konuşuyorsunuz? Konuya girin.
@Sherlock: Şimdi bak kristal pişmaniye satıyoruz, piyasadaki en kristal pişmaniye bu, iddia ediyorum. Hasan Berk abi yaptı.
@xdragxx: Demek sen yaptın ha ihtiyar. Pişmaniyeyi tadayım da önce.

@xdragxx pişmaniyeyi tadar, beğenir. Ödemeleri de yapmaya başlar. Daha sonraları aralarında anlaşmazlık çıkar, kimyager olan @MEnes, kimyagerliğini kullanarak @xdragxx'i tehdit eder, bomba patlatır. Çatışmalar o kadar büyür ki, @xdragxx bu ikiliyi uzaklara kaçırır, amcasının yanına götürür. Amcası sakat, zil çalan bir adamdır. Zamanında pişmaniyecisi @The_Erinch'tir.

@xdragxx: Menemen yer misiniz.
@Sherlock: Domatesi kabuklarıyla atma, kayış gibi gelmesin ağzımıza.
@xdragxx: Vitamini kabuğunda, ye. Yemek buldun ye, dayak buldun kaç. Şimdi benim için çalışacaksınız, buradasınız artık. Benim kuzenler de gelecek, bizimle çalışacaksınız. Bize pişmaniye yapacaksınız.
@Sherlock: Yapmazsak ne olur?
@xdragxx: Ölürsünüz.

Devamı bir sonraki parçada!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ahahahaha pişmaniyeci Hasan Berk... İyi güldüm bu bölüme. Güzel yapmışsın... :A
Teşekkürler. :D

Beş parçaya bölüp yayınlayayım bunu, sezon sezon. @xdragxx kendisini görünce sevinmiştir de, gerisini getirmeyelim. Sürpriz olsun. Yaptığımız dizinin parodisini izlemediği için hakim değildir. :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Teşekkürler. :D

Beş parçaya bölüp yayınlayayım bunu, sezon sezon. @xdragxx kendisini görünce sevinmiştir de, gerisini getirmeyelim. Sürpriz olsun. Yaptığımız dizinin parodisini izlemediği için hakim değildir. :A
Aynen aynen 5 parça halinde güzel olacaktır. :D Kesinlikle şimdilik kendisinin nereye gideceğini bilmesin sonra önyargı oluşur falan gerek yok. :A Tio Salamanca dedemiz de iyi girmiş diziye. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen aynen 5 parça halinde güzel olacaktır. :D Kesinlikle şimdilik kendisinin nereye gideceğini bilmesin sonra önyargı oluşur falan gerek yok. :A Tio Salamanca dedemiz de iyi girmiş diziye. :A
Aslında Tio'yu @Sherlock yapardık da, onu başka birsi yapmış bulunduk. @The_Erinch'in diyalogu olmayacak ama sürekli zil çalacak. Başta @Maskeli Fedai'yi yapmayı düşünmüştüm de, başka bir karakter yazarız ona artık. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1592566914805.png

@Sherlock, @MEnes'in yaptığı pişmaniyeleri satmaya çalışıyor.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
@Araf 'ı tutamıyoruz :A
Geceye okurum.
Yahu konularda etiket yapsana. Sonra bir tıklamayla hepsine toplu ulaşılır 😏 üstelik artık yapılması istenmişti

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Araf 'ı tutamıyoruz :A
Geceye okurum.
Yahu konularda etiket yapsana. Sonra bir tıklamayla hepsine toplu ulaşılır 😏 üstelik artık yapılması istenmişti
Aklıma gelmişken yazıp geçeyim, paylaşayım diye düşündüm. :D

Ayrıca etiket de yaptım, gelmiş olması gerekiyor. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aslında Tio'yu @Sherlock yapardık da, onu başka birsi yapmış bulunduk. @The_Erinch'in diyalogu olmayacak ama sürekli zil çalacak. Başta @Maskeli Fedai'yi yapmayı düşünmüştüm de, başka bir karakter yazarız ona artık. :A
Adaşımı iyi yapmışsın boşver kendisini tüm işlere koşturacağım bu şekilde. Çok sevdiğim bir durum... :A @Sherlock Tio amcamın zil çalması bile yeter be, heey gidi hey. :A @Maskeli Fedai yoldaşıma ayarlarsın bir karakter onda problem olmaz. :A

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Güldürdün