TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
maxresdefault.jpg
:A

F21D118B-8151-4DB1-A8C4-C0B22E35A47A.jpeg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Gelelim yorumuma.
1. Cemal Can, Ardahan'ın saflığından yararlandı. Nisa'yı alma deyip önce kendisi almalıydı ama Nisa zaten bende diyerekten güçlülere yönelmesi doğru değildi. Üstüne daha çocuğu kural bozmakla suçladılar. Kuralına göre oynanmadı.

2. Durum
Nisan'ın Ben Sercan'la aynı takımda olmak istemiyorum deyişi Sercan'ı rencide edici duruma geldi. Onu diyeceğine ben Cemal Can ile aynı takımda olmak istiyorum denilseydi. Resmen adama sapık muamelesi yapıldı.
Sanki 2 takım farklı adalarda. Açıkçası Sercan'a çizilen imaja çok üzüldüm.

3. Ardahan en başta Sercan yerine Berkan'ı alabilirdi. Cemal Can zaten Sercan'ı almazdı. O da orada hata yaptı.

Zor bir ihtimal ama umarım iki dokunulmazlığı da maviler alır.
@Sherlock @MasacRE @Emre Ozansoy @Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,102
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gelelim yorumuma.
1. Cemal Can, Ardahan'ın saflığından yararlandı. Nisa'yı alma deyip önce kendisi almalıydı ama Nisa zaten bende diyerekten güçlülere yönelmesi doğru değildi. Üstüne daha çocuğu kural bozmakla suçladılar. Kuralına göre oynanmadı.

2. Durum
Nisan'ın Ben Sercan'la aynı takımda olmak istemiyorum deyişi Sercan'ı rencide edici duruma geldi. Onu diyeceğine ben Cemal Can ile aynı takımda olmak istiyorum denilseydi. Resmen adama sapık muamelesi yapıldı.

3. Ardahan en başta Sercan yerine Berkan'ı alabilirdi. Cemal Can zaten Sercan'ı almazdı. O da orada hata yaptı.

İki dokunulmazlığı maviler alsın bence de. :A Nisa'yı göndeririz. :Z

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: eskici and Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
Gelelim yorumuma.

2. Durum

Nisa konusunda öyle düşünmüyorum ya ben

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Bende bir yorum yapayım...

Dün kü Konseyde Nisanın gönlü olsun diye gerçekten Cemal,Ardadan ve Yasin tiyatro çevirdiler...

Kaptan kimdi,kim neyi seçiyordu belli değildi.

İnsan birinden hoşlanabilir...Bu en doğal durum... Neticede bir şekilde karşılıksız olduğu ortaya çıktı ama Nisanın orda aleni Ben Sercan ile olmak istemiyorum demesi çok küçük düşürücü Sercan açısından.

Sercan iyi dayandı laf etmedi...

Cemal Sümsük Çakal ... Ardahanın safozluğundan faydalandı... Topladı tüm güçlüleri... Ardahan baştan korkmadan Nisa demeliydi.

Barışda sona kaldı artık o son sahnede Barış ben gitmiyorum kardeşim sizin takıma diye isyan etmesini dilerdim.

Sonuç olarak Ünlülerin ağırlığı hiçbir mavide yok... Lay Lay Lay hepsi...Gerçektende kendilerini şirinler köyünde sanıyorlar...

Ama Son 4 de Belki Cemal olur oda Lay Lay Fan kitlesi ve Danla etkisiyle kalır ama diğerlerinin ünlülerden olacağına inanıyorum.

Kendi takip ettiklerim; Elif, Sercan ve Berkandır.

En son Barışda şampiyon olursa diyecek birşeyim yok... Adam 8 tane potadan 1. çıktı.

Bu haftada bitsin biran önce zaten; hepsinin foyası bireyselde çıkacak. O zaman göreceğiz.

@MasacRE @Sherlock @dreamy @Dosi @DarkLegenD @Emre Ozansoy @Angelica @hayret bi şey @mesmeso61 @Maskeli Fedai @12.Adam @xemrexxx @eskici