TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Büyük Final (Ahmed vs mrt-06)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,645
Puanı
1,060
ypRz6q.jpg

Mart ayının ortasından itibaren devam eden dile kolay 3 ay 20 haftalık Bu Şarkı Benim serüveninin ardından nihayet sonuna gelmiş bulunuyoruz. 2. sezonun büyük finalde şampiyonluk mücadelesi için finalde karşımızda @Ahmed ve @mrt-06 çıkıyor. İkisine bol şans dileyerek oylamayı şimdi başlatıyorum.

Finalde de çeşitli jüri, yarışmacı ve başkanların dışında finale özel halk oylaması da eklenecektir. Önce kimlerin kaç puan söz sahibi olduğunu öğrenelim.

- Jüri Başkanları (5 Puan) -
@kerem
@MayısKralı
@sokak sanati

- Jüri Üyeleri (4 Puan) -
@12.Adam
@alperuz
@Angelica
@Aserat
@batuhankaralar
@bazinga
@Billy Kane
@Bully
@Çiğdem
@denizz19
@Dosi
@dreamy
@Emre Ozansoy
@eskici
@Felon
@Forumdash
@Hachiko
@Harunnn60
@hayret bi şey
@MasacRE
@Maskeli Fedai
@MEnes
@mesmeso61
@ozmoturk
@Özgür
@phoebebuffay
@pompy
@-potterhead-
@S.G.A.T.
@serhatt
@The_Erinch
@tolgab
@Tolstoyevski
@Turkuazz
@xBUGRAx
@xdragxx
@xemrexxx
@yigit_00
@Yiğitt

- Halk (3 Puan) -
@anniegrant
@Araf
@AteşBöceği
@BesaleT
@DarkLegenD
@emreemreu
@Gizmen
@gözlemci
@haluk792
@offensive

- Yarışmacılar (2 Puan) -
@Ahmed
@mrt-06

- Final Şarkıları -
Son Oy Kullanma Tarihi: 12 MAYIS CUMA 20:00

Model - Pembe Mezarlık

Erkin Koray - Fesuphanallah

Oylama şu andan itibaren başlamıştır, büyük final heyecanı başlasın. :Z

ywtAoH.jpg

Son düzenleme:

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,645
Puanı
1,060
Forum tarihinin en uzun ve en çok ses getiren yarışmalarından birine imza attık. Dile kolay 20 hafta (3 ay) boyunca kademe kademe atlayarak buraya geldik. 23 forum üyesinin rekabeti sonucu bugün büyük finalde kalan son iki yarışmacıyla beraber şampiyonluk mücadelesi için son kez karşınızdayız.

Öncelikle Bu Şarkı Benim formatının sahibi aynı zamanda şu anda finalist olarak yarışan @mrt-06'ya böyle güzel bir formatı bize kazandırdığı teşekkür ederim. Bu Şarkı Benim bizden önce şu ana kadar sadece bir kez forumda yapılmıştı, özellikle formatı 2. sezon olarak bu zor günlerimizde bize kazandıran hayata geçiren, hep o olmasaydı bu yarışma şimdi olmazdı dediğim @MayısKralı'na ayrıca teşekkür ediyorum. Bu yarışmadaki en büyük pay kesinlikle onundur. Yarışmada zor anlar yaşadığım ve ara vermek zorunda kaldığım süre boyunca programı çok iyi sırtlayan ve hız kesmeden devam etmesini sağlayan her anlamda desteğini esirgemeyen @sokak sanati'ni da unutmayalım. :bhr:

Bu sezonun en büyük renkleri olarak yarışmacı olan herkese çok teşekkür ediyorum. @Billy Kane'den @dreamy'e kadar hepiniz buranın ayrı bir rengi oldunuz, yeri geldiğinde siz elendiğiniz zaman sizden çok üzüldüm öyle veya böyle aşama aşama ilerleyen yarışmalarda elenenler olacak ki hedefimize ulaşalım. Amacımız her neyse bu sayede bir bütün olarak aynı çatı altında bir şeyler paylaştığımız için eminim hepimiz ekrana bakarken birazcık olsun tebessüm ediyoruzdur. Bence en önemli şey budur işte. :D

Her hafta oylarını esirgemeyen jüri üyelerimize ayrıca teşekkür ederim, baştan sona sizin sayenizde sizin ortak kararlarınızla buralara geldik. Ve bu sezonda son kez oylarınızla finalin sonucu belirleyip şampiyonu taçlandıracaksınız. Hangi şarkının hangi yarışmacıya ait olduğunu bilmeden Cuma 20:00'a kadar oylarınızı bekliyor olacağım.

@Ahmed ve @mrt-06'ya bol şans dilereyerek bu sezon gerçekleşecek son oylamayı son kez başlatıyorum, hakeden kazansın. :Z

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk @Araf @gözlemci @DarkLegenD @gözlemci @haluk792 @AteşBöceği @BesaleT @offensive

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,187
Puanı
1,060
@Ahmed @mrt-06 ikinizede başarılar diliyorum çok güzel yarışarak geldiniz bu haftaya Model grubunu pek sevmem hiç dinlemediğim şarkıdır FesuphanAllah şarkısını şarkısını çok severim ikinizede başarılar :D

• Harika
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and Ahmed

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Herkese bol şans :Z
Şarkılar denk gibi ama aşağıdaki şarkı şampiyonluğu garanti ederdi
Bu arada Erkin Koray şarkısı paylaşıyorum diye oyumun ona verileceği sanılmasın. Konudaki Erkin Koray şarkısını final şarkısı olarak görmüyorum. Model'in şarkısında bilmiyorum. İkisini kıyaslayıp oy kullanırım
Ben bu şarkı ile yarışırdım:
@mrt-06 @Ahmed @kerem

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bir şarkı baya farklı kazanacak gibi geliyor bana da ama belli olmaz başarılar :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hem @mrt-06 hem @Ahmed yarışma boyunca çok iyi yarıştılar, ikisi de kazanmayı hak eden isim. :bhr: Ama bu iki şarkı arasından birinin büyük bir fark atacağını düşünüyorum. :A

• Harika
Reactions: mrt-06

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,645
Puanı
1,060
Herkese bol şans :Z
Şarkılar denk gibi ama aşağıdaki şarkı şampiyonluğu garanti ederdi
Bu arada Erkin Koray şarkısı paylaşıyorum diye oyumun ona verileceği sanılmasın. Konudaki Erkin Koray şarkısını final şarkısı olarak görmüyorum. Model'in şarkısında bilmiyorum. İkisini kıyaslayıp oy kullanırım
Ben bu şarkı ile yarışırdım:
@mrt-06 @Ahmed @kerem
Ben de senin bu sarkiyi düsündügünü düsünmüstüm. Bence finallik bir sarki degil tabii, konudaki sarkilar daha iyi nispeten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ne demek istedigini anliyorum, hangi sarkinin tarafindasin onu da bilmiyorum. :A Rekabet kizisacak kesinlikle. :D
Foruma sor büyük çoğunluğu benim oyumu bilir? :D Foruma yeni mi kayıt oldun, Alamancı değil misin sen? :A

Rekabet olursa ciddi ciddi forumu kapatalım be, valla. :(

• Olmamış
Reactions: kerem