eTV eTV'den Yeni Yarışma: "Biri Bizi Fav'lıyor" | Başvurular Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
BİRİ-BİZİ-FAVORİLİYOR.png

'MusicSurvivor', 'Parlak Takımı', '10x10', 'Hepsi Benim', 'Sözcük Oyunu' gibi sevilen formatları ve 'Kanal Savaşları', 'Zombi Ekspresi', 'Yedinci Hayat' gibi fenomen dizileri sizlerle buluşturan eTV yaz sezonuna bomba gibi bir yarışmayla girmeye hazırlanıyor!

2013'te @xemrexxx'in 'Biri Bizi Gözetliyor' yarışmasından yola çıkarak hazırladığı 'Biri Bizi Favoriliyor' adlı format, birtakım değişiklikler ve 'Biri Bizi Fav'lıyor' adıyla yeniden izleyici karşısına çıkacak!

YARIŞMA KURALLARI
Kısaca:
  • Yarışmada 10 (sayı başvurulara göre artabilir) yarışmacı, 8 jüri üyesi olacak.
  • Jüri üyelerinin her biri farklı renklerle (Kırmızı, Sarı, Yeşil vs.) temsil edilecek, yani jüride kimlerin olacağı bilinse bile kimin kim olduğu finalde açıklanacak.
  • Yarışmanın formatındaki en büyük değişiklik ise her hafta birer çok etkileşimli (eski-yeni fark etmez) tweet'in seçilerek oylanacak olması.
  • 8 jüri üyesi, her hafta hangi tweet'i kimin attığını bilmeden oylama yapacak.
Yarışmacı veya jüri üyesi olarak bu heyecana ortak olmak için bu konudan bana ulaşabilirsiniz. Koronavirüs yüzünden zor günler yaşadığımız bu dönemde hem eğlenmek, hem de heyecanlı bir yarışta bulunmak için tüm Fav10 ahalisini Biri Bizi Favlıyor'a bekliyoruz. :Z

YARIŞMACILAR

JÜRİ

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Hayırlı olsun. Sonra okuyup yorum atarım :Z

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
Yok onu erteledim bugünlük hatta yarında duyurmam. Beynim yoruldu Favori güzellerde :A
Sağol canım rekabet edeceksek bile üst üste gelmesine gerek yok. :A Bu yarışmada aktif bir görev alacaksın ama bozuşmayalım sonra. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,959
Puanı
1,060
Sağol canım rekabet edeceksek bile üst üste gelmesine gerek yok. :A Bu yarışmada aktif bir görev alacaksın ama bozuşmayalım sonra. :A
Yav diyorumya beni reyting sistemine alma:A

Ben her halükarda her şekilde gereken yorumsal desteğini veririm :Z

• Güldürdün

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,973
Puanı
1,061
Yav diyorumya beni reyting sistemine alma:A

Ben her halükarda her şekilde gereken yorumsal desteğini veririm :Z
Yorumsalı ver ama içerik olarak da ver formatı okuyunca seveceksin. :A Reyting işi daha kesin değil zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...