NOW Zümrüdüanka - Dizi Yorumları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hasret kalmıştık işini bilen yapımcıya. Yuvana hoşgeldin Pastel. :A

Hatice Aslan üst üste oynadığı mıy mıy karakterlerin acısını çıkarmış resmen harika bir kötü karakter çıkarmış tebrikler.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Fragmanından da pek bi şey vaadetmedigi aşikardı fakat bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim. Baya kötü bir iş olmuş. 20 25 dakika maruz kaldım ve katlanamadim. Dizinin başrolünde oynayan kadın oyuncunun oyunculuğu ve vurgulamalarının yanlışlığı öte yandan senaryonun klişeliği, kullanılan müziklerin birbirinden son derece bağımsız oluşu ve olur olmaz yerlerde amatörce kullanilmalari, sahne geçişleri hepsi dökülüyor. Baya aceleye gelmiş ve üstün körü yapılmış bir iş olmuş. Yolu açık olsun demeye dilim varmıyor ama cumartesi günü için kanalı idare edecektir.

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Fragmanından da pek bi şey vaadetmedigi aşikardı fakat bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim. Baya kötü bir iş olmuş. 20 25 dakika maruz kaldım ve katlanamadim. Dizinin başrolünde oynayan kadın oyuncunun oyunculuğu ve vurgulamalarının yanlışlığı öte yandan senaryonun klişeliği, kullanılan müziklerin birbirinden son derece bağımsız oluşu ve olur olmaz yerlerde amatörce kullanilmalari, sahne geçişleri, diyaloglar hepsi dökülüyor. Baya aceleye gelmiş ve üstün körü yapılmış bir iş olmuş. Yolu açık olsun demeye dilim varmıyor ama cumartesi günü için kanalı idare edecektir.

20 25 dakikada nasıl kötü olduğu anlaşılıyor ki ?

• Harika
Reactions: EmreCan

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Senaryoyla ilgili bir yorum yapmadım ki müzik kullanımı, sahne geçişleri, kadın oyuncunun oyunculugundan bahsettim.

işte bunları 20 25 dakika da anlamak zor bence hatice hanımın oyunculuğuda iyiydi diye düşünüyorum ben

• Harika
Reactions: EmreCan

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
işte bunları 20 25 dakika da anlamak zor bence hatice hanımın oyunculuğuda iyiydi diye düşünüyorum ben

Ilk yarım saatte çalan müzikler ve müziklerin girdiği sahneler oldukça gereksizdi bence. Bir sahnede ağıtvari bir türkü çalarken başka sahnede pop müzik şarkısı introsu gibi bir müzik giriyor falan. Sahne geçişleri paldır küldür.

Hatice hanım derken Hatice Aslan'dan bahsediyorsan evet dizinin en iyi yani o zaten. Ben basroldeki kızdan bahsettim.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Ilk yarım saatte çalan müzikler ve müziklerin girdiği sahneler oldukça gereksizdi bence. Bir sahnede ağıtvari bir türkü çalarken başka sahnede pop müzik şarkısı introsu gibi bir müzik giriyor falan. Sahne geçişleri paldır küldür.

Hatice hanım derken Hatice Aslan'dan bahsediyorsan evet dizinin en iyi yani o zaten. Ben basroldeki kızdan bahsettim.

ilk sahnede alpin sahneleri vardı askerde şehit oluyordu o yüzden öyle türkü çaldı sahnelere göre müzikler olur he sen cereni diyosun açıkcası bende cereni sevemedim bu rol ona ağır gelmiş sanki

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

İlk sahneler biraz bana da 'amatörce' geldi, ama bölüm ilerledikçe düzeldi. Geçişler güzel bence, arkadaki müziklerin sadece sesi fazla yüksek. Başka da bir sıkıntı yok.

Ceren Yılmaz (Zümrüt) başka bir isim olabilirdi dediğin gibi oyunculuğu yok denilecek kadar.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Aşk ve Mavi'yi hiç izlemedim. :( O yüzden bir şey diyemiyorum. Ama rolü cidden çok güzel oynamış Hatice. En Son Babalar Duyar ve Lale Devri'nin ardından güzel bir dizide rol aldı.

youtube den bir ara bak bakalım benzetecekmisin sen hatice abla kuzgunda iyiydi ya