20 Kasım 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kurşun gibi bir işin Tv'de çok izlenmeyeceğini tahmin ediyordum zaten. Kaliteli ve ince işçilik olan senaryolar izlenmez bu izleyici kitlesiyle. Yapmayın kardeşim, Tv'ye iş yapmayın artık. Gidin dijitalde yapın, olmuyor işte. Hikayeleriniz yarıda kalıyor, yazık oluyor...

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Kurşun bitmiştir yakında final haberini göreceğiz. Şahsen iyi de oluyor bitmesi Engin ve Burçin çifti yakışmıyorlar zaten. Kim bilir belki “Aşkla Bak”an ikiliyi tekrar bir arada görürüz...

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Masterchef'e tebrikler. Ben hafta içi bakamıyorum amma hafta sonu gündüz kuşağındaki tekrarından takip ediyorum. Saçma sapan entrika falan yok, çok güzel ilerliyor bu sezon.
Geçen sezon cast yarışmacılar, yemekteyiz'den çıkanlar kötü idi. Bu sezon ise yarışmacılar da Yasin dışında çok class. :D Tebrikler.

Osman dizisi beklediğimden çok daha iyi başlamış .Bakalım daha da yükseliyor mu. Heralde 20+ falan alır eğer senaryo iyiyse.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,165
Puanı
410
Bu kadar eleştiriden sonra 2. bölüm düşüşe geçebilir Kuruluş Osman, ilk bölüm gazı devam ederse o zaman 2. bir Diriliş vakası diyebiliriz :)

Afili Aşk ayakta kalmış, olan Kurşun ve Benim Adım Melek'e olmuş. Her Yerde Sen'in bitişini şampanyalarla kutlayan @Aserat a bir darbe daha :oley: :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Bu kadar eleştiriden sonra 2. bölüm düşüşe geçebilir Kuruluş Osman, ilk bölüm gazı devam ederse o zaman 2. bir Diriliş vakası diyebiliriz :)

Afili Aşk ayakta kalmış, olan Kurşun ve Benim Adım Melek'e olmuş. Her Yerde Sen'in bitişini şampanyalarla kutlayan @Aserat a bir darbe daha :oley: :A
IMG_20191118_151218.jpg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çarşamba günü Star ve Show'da dizi yok şu an, Fox'un ise dizisi tutmadı. Kanal D de yazdan kalma dizisini devam ettiriyor. Öyle olunca Kuruluş'un zaten kitlesi de hazırken bir de üstüne meydan böyle boş kalınca bu sonuç kaçınılmaz oldu. +20'ye kadar yolu var bu dizinin...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Osmanın ratingler tahmin ettiğim gibi gelmiyor yarışmada da yazacaktım ama cesaret edememiştim tahmin etmeme ragmen dün çok güzel başladı ratingi hak ederek aldı bence

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Kuzey Yıldızı Total'de az daha Gelinim Mutfakta ve Yemekteyiz'i geçecekmiş. :Z Bence Zahide'nin saatini değiştirmeyip böyle devam etsinler. :A @mrt-06

43KUZEY YILDIZI ILK ASK (TKR)SHOW TV16:00:2118:23:531.296.32

Esra Erol da Total'de 6. olmuş. :eek: Niye bir anda bu kadar coştu acaba. (b)

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kuzey Yıldızı Total'de az daha Gelinim Mutfakta ve Yemekteyiz'i geçecekmiş. :Z Bence Zahide'nin saatini değiştirmeyip böyle devam etsinler. :A @mrt-06

43KUZEY YILDIZI ILK ASK (TKR)SHOW TV16:00:2118:23:531.296.32

Esra Erol da Total'de 6. olmuş. :eek: Niye bir anda bu kadar coştu acaba. (b)
Elde bölüm kalmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şu anda izlediğim tek dizi puhu tv'den Jet Sosyete. Reyting kaygısı olmadan rahatca izleyebiliyorum. :D @mrt-06

Yasak Elma'ya da eylül ayından beri dadandım ve 2-3 günde 1 bölüm izleye biliyorum. :D Yine arada Mucize Doktora bakıyorum. Aslında bu iki diziye spor salonundayken takıyorum kulaklığımı koşarken izliyorum. :D @xBUGRAx

Diriliş Osman beklediğim gibi başlamış, zaten bir mirası devam etdirdiği için normal. Ama açıkcası ben Diriliş Ertuğrul gibi sükse yapacağını sanmıyorum.

Master Chef çok iyi gidiyor. Şu anda Survivor hariç Acunun en değerlisi galiba.

Afili Aşk yılbaşına kadar direnir sonra kalkar yayından.

Kurşun içler acısı. O kadroya reytingleri çok düşük. Zaten kadro ne kadar parlak olursa reytingler genelde o kadar düşük oluyor. :D

TRT'nin yaptığı her diziyi tutturması da ayrı bir konu. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Şu anda izlediğim tek dizi puhu tv'den Jet Sosyete. Reyting kaygısı olmadan rahatca izleyebiliyorum. :D @mrt-06

Yasak Elma'ya da eylül ayından beri dadandım ve 2-3 günde 1 bölüm izleye biliyorum. :D Yine arada Mucize Doktora bakıyorum. Aslında bu iki diziye spor salonundayken takıyorum kulaklığımı koşarken izliyorum. :D @xBUGRAx

Diriliş Osman beklediğim gibi başlamış, zaten bir mirası devam etdirdiği için normal. Ama açıkcası ben Diriliş Ertuğrul gibi sükse yapacağını sanmıyorum.

Master Chef çok iyi gidiyor. Şu anda Survivor hariç Acunun en değerlisi galiba.

Afili Aşk yılbaşına kadar direnir sonra kalkar yayından.

Kurşun içler acısı. O kadroya reytingleri çok düşük. Zaten kadro ne kadar parlak olursa reytingler genelde o kadar düşük oluyor. :D

TRT'nin yaptığı her diziyi tutturması da ayrı bir konu. :D
Bu gözler doğru mu görüyor..:A Kesin dönüş yap artık lütfen. :Z

• Beğendim
Reactions: DR