En Güzel Müziklere Sahip Yabancı Film Hangisi?

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Müzikleriyle aklınızda yer edinen en iyi yabancı film hangisi?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Konuyu görür görmez Titanic geldi aklıma ki çoğu kişi için de öyle olacaktır eminim. Müziği o kadar ünlenen başka bir film yoktur herhalde dünya üzerinde. :)

Onun dışında Ennio Morricone'nin Sergio Leone ile çektiği filmlerin müzikleri efsane ötesidir. The Good, the Bad and the Ugly ise bu işin zirvesidir bana kalırsa. Once Upon a Time in America da keza çok çok iyidir.

Aklıma gelirse başka yazarım. :)

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Konuyu görür görmez Titanic geldi aklıma ki çoğu kişi için de öyle olacaktır eminim. Müziği o kadar ünlenen başka bir film yoktur herhalde dünya üzerinde. :)

Onun dışında Ennio Morricone'nin Sergio Leone ile çektiği filmlerin müzikleri efsane ötesidir. The Good, the Bad and the Ugly ise bu işin zirvesidir bana kalırsa. Once Upon a Time in America da keza çok çok iyidir.

Aklıma gelirse başka yazarım. :)
İlk eklemeyi yapayım: La La Land tabii ki.

2010'ların en iyisidir herhalde bu konuda. Hala dinlerim.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlk aklıma gelenler Titanic, La La Land ve Whiplash oldu. Titanic ve La La Land zaten yazılmış olması gerektiği gibi ama Whiplash'in yeri de ayrıdır.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Çocukluğumda Western filmlerinin müziklerini çok severdim.
Son yıllarda en çok öne çıkan benim için Interstellar galiba. Hiç orjinal bir yanıtım yok galiba bu konuda. Filmin müzikleri beni çok etkilemişti.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
En iyisi değil tabii ki ama şu an aklıma Baby Driver geldi. Çocuğun dinledikleri çok havalıydı. :D