Netflix La Casa De Papel - 3. Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim sanırım Merlin ve Supernatural ilk yabancı dizilerimdi işte çok eskileri saymazsak bunada 2009 gibi bir ara bakacak olmuştum ama ozamanlar çok yabancı dizi tutkunluğu yok kapatılan dizimag ile 2011 den sonra yabancı dizi tutkunluğu başladı insanlarda benimde çok önceden biten dizileri bakmama gibi krıterim var :A :A :A
Prison Break de geçen yıl yeni sezon çıkardı zaten görmüşsündür sen de. Devamı da gelebilir, bitmiş sayılmaz yani o yüzden :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne uyanması geberdi gitti o, hala geleceğini düşünüyor musun ciddi ciddi :A
Aaa sen görürsün ayoll hele bir hortlasında :eek::eek::eek:
s-eb81251916cddca69e4dcdf984eb4daa7c91b229.gif

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
D smart da gözüme çarpıyordu aksiyonlu güzeldi ama nedense beğenmemiş izleyenler :F

Ama adamları izlemek istiyorsan CW e bekleriz :Z :Z :Z
Her sezonu aksiyonlu zaten o yüzden diyorum ya tam senlik diye :A Ama ilk sezonlardaki kalite yoktu son zamanlarda. Adamları ne izleyeceğim be, PB gelirse orada izleriz işte :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
O konuda sezon fınalınde o dönem @Forumdash @destere izliyorduk birlikte sezon fınalınde baya bir tartışmıştık taş kafalar aksini idda ediyordu :A :A :A Geçen alamancı @kerem de bana katıldı senle 3 olduk kütük @MasacRE de rahmetliye gıcık oldundan oda bizden olursa 4-2 oluruz :A :A :A

Aksi düşünülemez bence ya, şayet aksi olursa birçok kişi tarafından dizinin en iyi karakteri olarak görülen bir karaktere yazık etmiş olurlar. :A

• Harika

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bu arada bu tarz dizilerin atası olan, ilk sezonu gelmiş geçmiş en iyi, en gerilimli dizi sezonlarından birisi olan Prison Break’i izlememiş olman kanımı dondurdu. O fotoğrafını attığın adamları ünlü eden dizidir Prison Break, ah ah... :A @Çiğdem Utku beyciğim gerekenleri söylemiş, zaten kendisi boş dizi izlemez, sanata ihanet etmez... @MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu arada bu tarz dizilerin atası olan, ilk sezonu gelmiş geçmiş en iyi, en gerilimli dizi sezonlarından birisi olan Prison Break’i izlememiş olman kanımı dondurdu. O fotoğrafını attığın adamları ünlü eden dizidir Prison Break, ah ah... :A @Çiğdem Utku beyciğim gerekenleri söylemiş, zaten kendisi boş dizi izlemez, sanata ihanet etmez... @MasacRE
CW in kadrolu elemanları artık onlar :Z :Z :Z @MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Beğeneceğine de %100 eminim ama izlemiyor işte Şerlok beyciğim @Çiğdem bu ne yaparsın :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir başlasa pancar motoru gibi izler @Çiğdem :A
Tam Çiğdem’lik dizi aslında Utku beyciğim, birinci bölüme bir dalsa sezonu bitirmeden bırakamaz. Katılıyorum. :A @Çiğdem
Ben nedense yabancı dizilerde aksiyona çok yönelmiyorum fantastik izliyorum :F Bu papele falanda zaten yeni başladık ortak dizi ieleme macıyla birde aksiyon yönemüde çekiyorda işte yabancılarda fantastiğe takıldım nedense :F Birde çok önceden bitmiş dizilerle vakit öldürmek yerine günceller daha iyi :F Ama belki bakarım bir ara dizi boşluğunda :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben nedense yabancı dizilerde aksiyona çok yönelmiyorum fantastik izliyorum :F Bu papele falanda zaten yeni başladık ortak dizi ieleme macıyla birde aksiyon yönemüde çekiyorda işte yabancılarda fantastiğe takıldım nedense :F Birde çok önceden bitmiş dizilerle vakit öldürmek yerine günceller daha iyi :F Ama belki bakarım bir ara dizi boşluğunda :A :A :A
PB'deki sürükleyiciliği hiçbir dizide bulamazsın kolay kolay. Bak sen kendine bir ortak bul, beraber izleyin yazın iyi gider :A

• Güldürdün

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Benim sanırım Merlin ve Supernatural ilk yabancı dizilerimdi işte çok eskileri saymazsak bunada 2009 gibi bir ara bakacak olmuştum ama ozamanlar çok yabancı dizi tutkunluğu yok kapatılan dizimag ile 2011 den sonra yabancı dizi tutkunluğu başladı insanlarda benimde çok önceden biten dizileri bakmama gibi krıterim var :A :A :A
şu kriterini bir kıramadık gerçi bir ara birisi ol deyince oluyordu :A @Çiğdem @MasacRE @Forumdash @xemrexxx