En Son Reyting Sonuçları

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Bir Aile Hikayesi yine çok güzel bir bölümdü tebrikler. Her hafta istikrarlı şekilde yükselmesi takdiri hak ediyor. 6’yı da geçtiğine göre yeni hedef 6.5. :Z Tabii seçim yayınından sonra tekrarı verilseydi rakiplerin yokluğunda daha çok yükselebilirdi maalesef FOX’un iş bilmezliğine kurban gitti. :A @xBUGRAx

Günü nedeniyle bu kadar yükselebilir ancak.. Erkenci Kuş ve GGS tekrarmış.. Haftaya onlar gelince düşmezse iyi. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Valla helal olsun:X Ben 8.gün'ü internetten izliyim dediğim de bile yetiştiremiyordum:F En son internetten izlediğim türk dizisi Kuzey Güney ve Yalan Dünya:A
Dün İKÇS (Ekrem İmamoğlu Özel)
AB
14ISMAIL KUCUKKAYA ILE CALAR SAAT2.5634.02

ABC-1
14ISMAIL KUCUKKAYA ILE CALAR SAAT2.7533.53

TOTAL
19ISMAIL KUCUKKAYA ILE CALAR SAAT2.3025.06
Kuş öldü beybisi. GGS de yakında yukarıdan uyarı alır ama bize kolay kolay bir şey olmaz. :Z Bana Medyapım-FOX dizisi izletip savunduran zalim kader..
Ya bir kere de eleştir, laf sok be bir şey denicem. :A
1 günde 6 milyon izlenmiş @Dosi ler @vadikızı ları @serhatt lar ve @denizz19 türü coşuyor :eek: @Çiğdem @Harunnn60 @DarkLegenD @MasacRE @Sherlock @MEnes @dreamy @turkuazz
ggbfhg.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: sokak sanati

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Noldu yine kim seni tırnakladı da laf sokmaya başladın yine? :A Kendini ne kadar küçük düşürmeyi seviyorsun, psikolojik travma yaşadığını biliyorum ama aradan zaman geçirip geçirip laf sokmaya çalışmak... :F
Adam yaptığı analizlerin tuttuğunu paylaşmış sen neden üstüne alındın ki :F :F

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Adam yaptığı analizlerin tuttuğunu paylaşmış sen neden üstüne alındın ki :F:F
Daha önce de bunu yapmıştınız, yönetim kararıyla da uyarıldınız diye biliyorum? Burada laf soktuğunu anlamayan yoktur herhalde, sen de onunla birlikte aynı şeyi yapıyorsun. Hatırlarsan uyarılınca da yaptığını kabul etmiştiniz, mesajlar duruyor. Bilmiyormuş havasına girmeyelim. :D

Benim seninle bir sorunum yok, burada kimseyle de sorunum yok. Konunu açıyorsun, mesajını yazıyorsun, gülüyorsun, eğleniyorsun olması gereken bu. Daha fazlasını umup da huzur kaçırmaya kalkarsanız kusura bakmayın buna izin vermem, bugüne kadar da vermedim. Kimseyle uğraşacak halim yok, kendinizce yazışın eğlenin çıkın. Ben öyle yapıyorum, artı olarak kişi değişimi bakmadan senin de Deniz'in de yorumlarını okuyup değerlendiriyorum. Size de tavsiye ederim, böyle şeyleri geride bırakmayalım mı artık? :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Daha önce de bunu yapmıştınız, yönetim kararıyla da uyarıldınız diye biliyorum? Burada laf soktuğunu anlamayan yoktur herhalde, sen de onunla birlikte aynı şeyi yapıyorsun. Hatırlarsan uyarılınca da yaptığını kabul etmiştiniz, mesajlar duruyor. Bilmiyormuş havasına girmeyelim. :D

Benim seninle bir sorunum yok, burada kimseyle de sorunum yok. Konunu açıyorsun, mesajını yazıyorsun, gülüyorsun, eğleniyorsun olması gereken bu. Daha fazlasını umup da huzur kaçırmaya kalkarsanız kusura bakmayın buna izin vermem, bugüne kadar da vermedim. Kimseyle uğraşacak halim yok, kendinizce yazışın eğlenin çıkın. Ben öyle yapıyorum, artı olarak kişi değişimi bakmadan senin de Deniz'in de yorumlarını okuyup değerlendiriyorum. Size de tavsiye ederim, böyle şeyleri geride bırakmayalım mı artık? :)
Benim de kimseyle sorunum yok, sen yanlış anlıyorsun şuan bu olayı, bi başarısını paylaşmış bende tebrik ettim, durup dururken ortada bişey yokken neden sana laf sokalım. Taklitlerimden sakının demiş sen onun taklidi misin ki üstüne alınıyorsun bence yersiz bi gerilim yaratıyorsun boş yere :)

• Harika
Reactions: denizz19

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Bir Aile Hikayesi dizisinin oyları süper olmuş. Sevindim ❤️

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Benim de kimseyle sorunum yok, sen yanlış anlıyorsun şuan bu olayı, bi başarısını paylaşmış bende tebrik ettim, durup dururken ortada bişey yokken neden sana laf sokalım. Taklitlerimden sakının demiş sen onun taklidi misin ki üstüne alınıyorsun bence yersiz bi gerilim yaratıyorsun boş yere :)
Kimsenin taklidi değilim, kimse de benim taklidim olamaz. Daha önce de aynı şeyi yapmıştınız, size hiçbir şey demememe rağmen laf sokmaya çalışmıştınız, hatırlarsın o zaman da Çiğdem seninle konuşmuştu. Böyle şeyleri geride bırakalım artık, benim üzerimden bir şeyler yapmaya çalışmak komik geliyor. Kendimce yorumlarımı yapıyorum, mesajlarımı paylaşıyorum. Kime ne değil mi? Burada eğlenip duruyoruz, gerilim yaratmayalım.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Kimsenin taklidi değilim, kimse de benim taklidim olamaz. Daha önce de aynı şeyi yapmıştınız, size hiçbir şey demememe rağmen laf sokmaya çalışmıştınız, hatırlarsın o zaman da Çiğdem seninle konuşmuştu. Böyle şeyleri geride bırakalım artık, benim üzerimden bir şeyler yapmaya çalışmak komik geliyor. Kendimce yorumlarımı yapıyorum, mesajlarımı paylaşıyorum. Kime ne değil mi? Burada eğlenip duruyoruz, gerilim yaratmayalım.
Aynen, gerilim yaratmaya gerek yok. Konu burada kapansın.