Selamlar Herkese

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Uzun zaman önce bir haber arama amacıyla bu siteye girmiştim ve aranızdaki sohbeti çok samimi bulmuş, hatta her gün canım sıkıldıkça forumda dolaşmaya başlamıştım. Sonunda bu siteye artık kayıt olmam gerektiğini fark ettim. Hatta bir çoğunuzu az buz tanıdım bile misafir gözünden :) Hepinize selam vermek istedim. İnşallah güzel bir iletişim kurarız.

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hoşgeldin @alperuz , biraz tanıtırsan kendini iyi olur :D
Valla çok severim Türk dizisi izlemeyi, arkadaşlarım kızar bana vaktini çok harcıyosun diye ama aynı sıcaklığı çoğu yabancı dizide pek bulamıyorum. Onun dışında Eda Ece'yi çok severim. Şu an Yasak Elma, İstanbullu Gelin ve Bir Aile Hikayesi'ni izliyorum. Üniversiteden dolayı çok fazla izleyemiyorum ama yaz aylarında izlemeyi düşündüğüm birkaç dizi var. Böyle yani:d:

• Beğendim
Reactions: MasacRE

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Aaa çok sevindim, Kanal D ile aran nasıl? :Z Hangi dizileri izliyorsun?
Kanal D'nin birçok dizisini zamanında izlemiştim ama bu seneki işlerini hem beğenmedim, hem kanal da çok çabuk harcadı. BLG güzel bir konuya sahipti bence gün yüzünden kaybetti, son değişikliği de beni üzmüştü. Bu ara Zalim İstanbul'u gözüme kestirdim eğer final yapmazlarsa izlemeyi düşünüyorum.

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D'nin birçok dizisini zamanında izlemiştim ama bu seneki işlerini hem beğenmedim, hem kanal da çok çabuk harcadı. BLG güzel bir konuya sahipti bence gün yüzünden kaybetti, son değişikliği de beni üzmüştü. Bu ara Zalim İstanbul'u gözüme kestirdim eğer final yapmazlarsa izlemeyi düşünüyorum.
'Dizi Yorumları' başlığıyla her dizi için konularımız da açılıyor, orada yorumlarını yapabilirsin. Ben Kuzgun, Çukurova ve Bizim Hikaye'yi takip ediyorum bu sezon. Hercai ve Bir Aile Hikayesi'ne de başlamayı planlıyorum, yorumlarda karşılaşırsak konuşuruz. :)

• Beğendim
Reactions: alperuz