'Ottoman Rising (Osmanlı Yükseliyor)' Kadrosuna İki Sürpriz İsim!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Olur dünya kadar şey zaten izleriz diyoruz onlarda sırada beklesin bakalım nasılsa izleyemiyoruz :F:F:F @Harunnn60 @Forumdash
Zaten hep bu sebepten izleyemiyoruz :A Mesela bir diziye niyetleniyoruz, sonra birisi geliyor başka bir şey söylüyor. Bir anda ona başlıyoruz, ilk düşündüğümüz yalan oluyor :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 64764
Netflix'in merakla beklenen yeni dizisi ''Ottoman Rising''in kadrosuna iki sürpriz isim daha!

Fatih Sultan Mehmed'in hayatını ve Osmanlı'nın yükselişini anlatan dizide Fatih Sultan Mehmet'in annesi Mara karakteri için Tuba Büyüküstün ile anlaşılmıştı. Mehmet karakterini canlandırması için yetenekli oyuncu Cem Yiğit Üzümoğlu ile anlaşıldı. Ana adındaki ajan karakteri ise Damla Sönmez canlandıracak.

Tamamı İngilizce olarak çekilecek dizinin hazırlıkları sürüyor.
Ekli dosyayı görüntüle 64765

Kaynak: Ranini.tv
Damla Sönmez mi :eek: Aşk ve Gurur, Masum Değiliz gibi vasat projelerden sonra muhteşem bir seçim yapmış ?

Cem Yiğit Üzümoğlu da genç kuşağın en iyi isimlerinden bence. İkisi de çok başarılı seçimler :Z Ama Tuba konusunda bir şey diyemiyorum :A
Damla Sönmez çok iyi olmuş. :Z
Cem Yiğit Üzümoğlu Muhafız'da başarılıydı, Damla Sönmez de iyi tercih. Gerçi A++ buzdolabından sonra kim gelirse gelsin kötü olma ihtimali yok da neyse. :A
Süper olmuş buda. Böyle oyuncuları aldıkça daha da güçlenecektir kadrosu
Tuba Mara Hatun mu olacak :(

Nerden nereye :A

Ekli dosyayı görüntüle 64775
Bayılıyorum Damla Sönmez'in o donuk oyunculuğuna. Bana Netflix'teki diğer Türk dizilerinden daha fazla hitap edeceği kesin.
dream gelmedi ama senin diğer kankan gelmiş, hadi iyisin :A
Meryem yok ortalıkta sende def olup gitsen mi :A

Ne alaka Muhafızla dicem ama haklısın komplo teorisine el vermişim resmen :F
Firat tanış ve Osman sonant katilmis diziye:X

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Aserat