Show Çarpışma - Dizi Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Vartolunun Çukurun ilk 20 bölüm halindeki gibi :A Malesef arabayla öldü süsü verildikten sonra Vartolu eskisi tadı alamadık bu sezon mıymıntı Salih geldi zaten :A @xemrexxx @serhatt @MasacRE

Veli Cevher şuan en popüler , gözde kötü karakter bencede buna düz diyen @Forumdash kulakları çınlasın ayoll ?A:A

Vartolu, Çukur'un ilk 20 bölümünde bile tamamen kötü değildi ya. Medet'le diyalogları falan güldürüyordu baya. :A

Ne düz kötüsü yahu, adamın geçmişi var. Neden kötülük yaptığı belli, türlü türlü planlara da kafası basıyor. Aradığımız kötü karakter tam. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Vartolu, Çukur'un ilk 20 bölümünde bile tamamen kötü değildi ya. Medet'le diyalogları falan güldürüyordu baya. :A

Ne düz kötüsü yahu, adamın geçmişi var. Neden kötülük yaptığı belli, türlü türlü planlara da kafası basıyor. Aradığımız kötü karakter tam. :A
Velide yavaş yavaş komediye duygusallığa giriyor ama ergenler ciddileri pek izlemiyor malum ama çokta bozulmasın :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Spoiler içinde konuşalım o zaman senin spoiler içine aldığın kısımları. :A

Veli'nin emir vererek konuştuğu kişi bence muhbir. "Açığa çıkmak üzereyim" gibisinden şeyler söyledi çünkü. Cansız'a öyle emirler veremez gibi gözüküyor, patronları sonuçta. Patronları olmassa bile dizide bir örgüt söz konusu ve Cansız daha kıdemli duruyor söz konusu örgütte. Bu arada yazdıklarını okurken Ön İzleme'yi izlememiştim. Demir'in kurşunu sıkmamış olabileceğini düşünüyordum, orası net gösterilmediği için ama sürprizi kaçtı artık. :A
Muhbir olayı o an aklıma gelmemişti :A
Yalnız o esnada kurşunu duyduk ama keşke hemen önizlemede bize spoi yedirilmeseydi :A Heyecanı kaçtı :T:
ikinci fragmanı aksiyonlu bekliyorum :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Vartolunun Çukurun ilk 20 bölüm halindeki gibi :A Malesef arabayla öldü süsü verildikten sonra Vartolu eskisi tadı alamadık bu sezon mıymıntı Salih geldi zaten :A @xemrexxx @serhatt @MasacRE

Veli Cevher şuan en popüler , gözde kötü karakter bencede buna düz diyen @Forumdash kulakları çınlasın ayoll ?A:A
Onur Saylak'ın dizideki adı ne:A Saçının beyazı da gitmiş en son gördüğümde:F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı