eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 2.Hafta Oylama Başladı

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,660
Puanı
1,060
Gülben Ergen - Aşksın Sen
Söz - Müzik: Yalın
(Ergen Müzik - 2006)

Ekli dosyayı görüntüle 60963

Yalın: Gülben frenlerimi patlattı!

Yalın, sözleri kendisine ait olan ve Gülben Ergen’e verdiği “Aşksın Sen” şarkısıyla ilgili olarak, “Bu şarkı benim için diğerlerine göre daha özel ve önemli. Şarkılar benim göz bebeğim, onları çocuklarım olarak görüyorum ve kimseye vermiyorum. Ama en güzel anne Gülben Ergen söz konusu olunca frenlerim patladı” dedi.

- 2007 Gazete haberi -

Gülben Ergen'in kendi şirketinden çıkardığı ve albümdeki tüm şarkıların eşit olduğunu düşündüğü için kendi adını verdiği 'Gülben Ergen' adlı 5. albümünde yer alan 'Aşksın Sen' şarkısıyla 2. haftada sizlerleyim. :bhr:

Recap: 1.43 - 2.50

Harika seçim, geçen haftaki şarkı ile arada çok fazla fark var Gülben'im. Hatta beraber söyleyelim biz bunu. :Z:bhr:
3db43117b-1.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
maxresdefault.jpg

İlkokulda duymuştum ilk kez bu şiiri.. Zülfü Livaneli'den dinlemiştim henüz 7 yaşındaydım... Daha sonra yıllarca her sabah okula giderken söyledim bu dizeleri. Belki de dünyanın en anlamlı sözünü içeriyor bu diziler: ey ÖZGÜRLÜK...

Tarlalara ve ufka
Kuşların kanadına
Gölge değirmenine
Yazarım adını... Ey özgürlük...!

ÖNEMLİ NOT: Bu şarkı konser havasında söylenmiştir recapta da "ey özgürlük" kısmını insanlar diyecek sonra vay efendim konserden alma demeyin şarkının teması böyle.

Harika seçim :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu hafta İrem Derici'nin 81 milyonu aşan dinlenme sayısıyla dillere pelesenk olan "Aşk Eşittir Biz" ile geliyoruz. Umarım beğenirsiniz. :D

@Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @turkuazz @dreamy @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @mesmeso61 @Maskeli Fedai @kerem @mrt-06 @YıldırıM @serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @dizi kolik @Sherlock @Çiğdem- @Arslan Bey @ozmoturk @Billy Kane
Etiket olmamış şimdi gördüm.. İrem'in en sevdiğim şarkısıdır. :-)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059