Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Turabi kendini ne sanıyor, Damla'yı söylemek nedir? Gerçi bölümü izlemedim neye dayanarak söylediğini de bilmiyorum. Damla giderse büyük ihtimal takip etmem, sonlara doğru bakarım. Umarım Nihat gider. En azından izlemek için sebepler çoğalmış olur.
Neden Turabi, Damlayı yazdı?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şuan bizde konsey var ne Nihat dörtlüğü söylüyor :A
Nihat şaşırttı beni :eek: vasat bir konuşmaydı, bocaladı, bir dediği diğerini tutmadı.
Ne abilik ve öncülük? :F
Acun tepkiden dolayı Nihat'ı eler.
Sağa sola yarışmacı yollayarak yaptığı hataları düzeltmeye çalışıyor ama bu sene reytingde istediğini alamazsa bu kadroyla ozaman seneye dahada reyting erir
Başta oluşturulan hatalı takımlardan dolayı bu takım değiştirmeler zorunlu hale gelmişti, yapılmasa seyir zevki iyice düşecekti. Kimse bir tarafın sürekli kazandığı bir yarışmayı izlemek istemez :D Nihat kesinlikle elenmeli, aksi bir ihtimali düşünmek bile istemiyorum. Reyting konusunda sıkıntı yok yalnız bence. En ölüsü bile 5 reyting alıyor en az, hiç de azımsanacak bir rakam değil bana göre.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Başta oluşturulan hatalı takımlardan dolayı bu takım değiştirmeler zorunlu hale gelmişti, yapılmasa seyir zevki iyice düşecekti. Kimse bir tarafın sürekli kazandığı bir yarışmayı izlemek istemez :D Nihat kesinlikle elenmeli, aksi bir ihtimali düşünmek bile istemiyorum. Reyting konusunda sıkıntı yok yalnız bence. En ölüsü bile 5 reyting alıyor en az, hiç de azımsanacak bir rakam değil bana göre.
Evet katılıyorum bir çok yazına ama reytingi geçen sene azalmaya başlamıştı. Uzun süre hafta içi hiç lider olamamıştı mesela. Hergüne yayarak yanlış yapıyor Acun.
Nihat kesinlikle elenmeli. Ilk başlarda yazdığım gibi, Acun geçen sefer getiremediği için bir nevi Nihat'a borcunu ödemiş oldu. ilk potada gider demiştim.
Eğer olurda Nihat elenmezse kendini bir şey sanmaya devam edecek. Boyunun ölçüsünü alsında artık yerini bilsin.
İlk katıldığı sene destekliyordum ve performans olarakta haketmişti birinciliği, o performans ile finale çıkıp sms de elendi.
Nihat survivora gelerek halkın gözünde çizilen imajını toparlamaya çalıştı ama sonu hüsran olacak :D

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Şuan bizde konsey var ne Nihat dörtlüğü söylüyor :A
Nihat şaşırttı beni :eek: vasat bir konuşmaydı, bocaladı, bir dediği diğerini tutmadı.
Ne abilik ve öncülük? :F
Acun tepkiden dolayı Nihat'ı eler.
Sağa sola yarışmacı yollayarak yaptığı hataları düzeltmeye çalışıyor ama bu sene reytingde istediğini alamazsa bu kadroyla ozaman seneye dahada reyting erir
Nihat'ın elenmesi lazım :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Çok konuşmak kilo vermeyi hızlandırıyormuş. İsviçreli bilim adamları burayı atlamış herhalde. :A
PhotoGrid_1520808580526.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hiçbir sebep belirtmedi izlediğim kadarıyla. Sahra'yı niye söylemedi anlamış değilim.

Oy potansiyeli ile ilgili bir şey degil bence söyleme sebebi. Çünkü yazarken prensesle işim var dedi. Ama Damla Sahra gibi çirkef değil. Begüm gibi olur onların durumu. Araları bozulsa dahi bi müddet sonra düzelir.:X

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Oy potansiyeli ile ilgili bir şey degil bence söyleme sebebi. Çünkü yazarken prensesle işim var dedi. Ama Damla Sahra gibi çirkef değil. Begüm gibi olur onların durumu. Araları bozulsa dahi bi müddet sonra düzelir.:X
Düzelmese ne yazar, biz arkasındayız Damla'nın. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Murat'a destek büyük, eleneceğini sanmıyorum. Nihat yolcu gibi. :A

lORG0b.png

@Yiğitt @MasacRE- @sokak sanati @Billy Kane @eskici @dreamy @S.G.A.T.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
225
Puanı
164
Anıl sayı alddııı 2-1

Nagihan ve Sema yarışını bekliyorumm merakla.