ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,360
Puanı
1,061
Börü de var, kesin 18e falan düşer. :A
Ama cidden uzatdılar bu bölümde konuyu. :A
Daha büyük sert düşüş bekliyorum. :D Yarınki konuyu ben açacağım. Dizi fena halde gömmeyi düşünüyorum. :A
Tahir'in bu bölüm ufaktan Polat Alemdar'lığı tutmaya başladı. Osman Sınav, eski günlerini hatırlıyor yavaş yavaş galiba. :A
Mustafa'nın itiraf videosunu öyle telefonda saklaması saçma. Kasaya falan koyması CDye çıkarıp. Bari insan kilidini değiştirir. Eninde sonunda Asiye bakacak zaten o telefona. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Daha büyük sert düşüş bekliyorum. :D Yarınki konuyu ben açacağım. Dizi fena halde gömmeyi düşünüyorum. :A
Tahir'in bu bölüm ufaktan Polat Alemdar'lığı tutmaya başladı. Osman Sınav, eski günlerini hatırlıyor yavaş yavaş galiba. :A
Mustafa'nın itiraf videosunu öyle telefonda saklaması saçma. Kasaya falan koyması CDye çıkarıp. Bari insan kilidini değiştirir. Eninde sonunda Asiye bakacak zaten o telefona. :A

Dizi hem Türkiye, hem Dünya gündeminde. İmkanı yok sert düşüş yaşamasının. En fazla 18 reytinge düşer, 18 reytinge de düşüş diyemeyiz. :A Çarşamba gününde hala 6-7 reytinglik boşluk var, Börü ondan faydalanır. Etkilerse Diriliş'i etkiler bence. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dizi senaryo kapsamında aşırı kıskaca girecek diyorum ben çok kısa süre sonra nasıl ilerleyecek gerçekten merak ediyorum.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dizinin başından beri yapmaları gereken hamleyi şimdi yaptılar. Dizinin reyting arttırmak için karadeniz müziklerine ve Trabzonspor'a ağırlık vermeli. İleriki bölümlerde statta çekim yapmalarını bekliyorum.

Stadınızda illa ki çekim olacaktır, öyle bir hamleyi ben de bekliyorum. Dizi 20 reyting alıyor, biraz düşmeye başlayınca dediğin hamleler uygulanacaktır. :A