Yıldızlar Yarışıyor 7.Sezon | 1.Hafta

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fragman çıktığımda tekrar tekrar izlemiştim, Halit'in tüyleri diken diken eden müthiş oyunculuğu sahneyi daha etkili ve duygusal yapmış. :(
Tam puanımın adresi. :)

Ağlamıştım bu sahnede. :/
Teşekkürler çocuklar kesinlikle halit bey muhteşem yansıtmış ve sizlerinde sahnelerini bekliyoruz :Z:Z:Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
bir sahnesi var özellikle aklımda akşama gösteririm listende büyük ihitmalle vardır ama yoksada işine yarar :A
Bunu göstermiştin zamanında listeme ekledim :A Daha hiç bakamadım sahnelere. Ezel ağırlıklı gideriz tabii ama Dudaktan Kalbe, Son, Cesur ve Güzel, İntikam gibi dizilerine de göz atabilirim ihtiyaç olursa :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunu göstermiştin zamanında listeme ekledim :A Daha hiç bakamadım sahnelere. Ezel ağırlıklı gideriz tabii ama Dudaktan Kalbe, Son, Cesur ve Güzel, İntikam gibi dizilerine de göz atabilirim ihtiyaç olursa :A
aa evet buradada harika performans göstermişti güzel sahneleri olan dizilerden seç tabi cnm ben böyle etkili aklımda olan ezel sahnelerinden bir iki önerim daha olur özellikle 1 sahnesi daha var onuda akşam atarım şimdi yavas yavas mutfağa kaçayım sizlere hayırlı iftarlar şimdiden :bhr::bhr::bhr:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aa evet buradada harika performans göstermişti güzel sahneleri olan dizilerden seç tabi cnm ben böyle etkili aklımda olan ezel sahnelerinden bir iki önerim daha olur özellikle 1 sahnesi daha var onuda akşam atarım şimdi yavas yavas mutfağa kaçayım sizlere hayırlı iftarlar şimdiden :bhr::bhr::bhr:
Ben de sana Muhteşem Yüzyıl'dan bakarım canım, sana da hayırlı iftarlar :Z

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Jüri kadrosu gayet iyi. Yarışan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
Öncelikle yarışan herkese başarılar.Kısa olarak Adamım Mehmet Özgür.Aslında tiyatro sanatçısı.Son 10 yılda televizyonda aynı zamanda.Bir kaç filmde başrol de oynadı.Bence ekranın en kaliteli isimlerinden.
İlk haftada sahne efsane dizi Muhteşem Yüzyıl`dan Hürrem Sultan`ın zehirli diliyle dolduruşlarına karşı Lütfi Paşa`nın bakış ve mimikleriyle oynadığı o sahne.
recap: 00.25:3.53