2017 En Favori Dizi Karakteri - Çeyrek Final | A Grubu

En favori karakter(ler)iniz?

• Emir | Kara Sevda

Oy: 21 45.7%
  • Faryalı | Bodrum Masalı

Oy: 2 4.3%
  • Duru | Fi

Oy: 2 4.3%
  • Sarp | İçerde

Oy: 16 34.8%
  • Azize | Vatanım Sensin

Oy: 5 10.9%

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şöyle bir şey var. Ben diğer turlarda da Sarp'a oy kullanmadım. Hiç beğenmiyorum oyunculuğunu Çağatay'ın. Aras'a kullandım. Aras olsaydı belki düşünebilirdim. :D

Ben de önceden pek sevmezdim de bu diziyle gözüme girdi. Onun karakterini de daha çok seviyorum Aras'ınkine göre :D Neyse oyunu da vermişsin zaten artık ne desek boş :D

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Ben de önceden pek sevmezdim de bu diziyle gözüme girdi. Onun karakterini de daha çok seviyorum Aras'ınkine göre :D Neyse oyunu da vermişsin zaten artık ne desek boş :D
Ben senden bunu beklemezdim. Yapmacık geliyor bana çok. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben senden bunu beklemezdim. Yapmacık geliyor bana çok. :D

Oyunculuğunu geliştirdi ama ya git gide daha iyi oluyor :D Aras'ın da oyunculuğu çok abartılıyor asıl ben de senden onu beklemezdim, bir tane meşhur mimiği var böyle gözlerini belertiyor bir de pis pis sırıtıyor o kadar yani :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Oyunculuğunu geliştirdi ama ya git gide daha iyi oluyor :D Aras'ın da oyunculuğu çok abartılıyor asıl ben de senden onu beklemezdim, bir tane meşhur mimiği var böyle gözlerini belertiyor bir de pis pis sırıtıyor o kadar yani :A
Evet genelde aynı şeyleri yapıyor ancak her türlü Çağatay'dan iyidir :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Senin bu kötü adamlarla olan ilişkini napcaz biz ya. :D

Desteklicez napıcaz.:A Oyunu bekliyorum. Bu tür çok kritik. İcerde ekibine savaş açtım. Yalnız bırakma beni zaten 10'a 1 savaşıyorum.:(

@EFE UYSAL sen naptin kanka. Çiğdem'i düşün. Billy'ti düşün. Doğru yol Emir. Tim yakınların Emir diyor.:Z

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@tolgab yabancı etkinliğine desteğim hatrına hayırlısı deyip Emir demen lazım. Yani çok sevinirim dersen. Sevindir şu garibanı:Z

@papuleoo kankalık vazifen olarak Emir demen lazım seninde. Yani dersen makbule geçer yoksa sıradan karakterler finale çıkacak :(
Hiçbir diziyi izlemiyorum. Ama abim Kara Sevda'yı izlediği için bir iki bölüm denk geldim. İyi oyuncuydu kendisi.
ben biraz diss yemek istiyom
oylar Emire :A @FaJi oy kullandınmı?
@xemrexxx sen? en cabuk oylama yapan benim etkinliğinde :)
@Doğu umutlu degilim ama sorayim :D
@Tolstoyevski Emire oy ver :F
@denizz19 senin cezani kesecem ben. burda gözüme batıyon :F

ben aslinda biraz diğer tarafa kaydimda kimse demedi Sarpa oy ver. @MasacRE- orali olmadi ve ben hala oy kullanmadim :F

@tolgab benide kaybetmek istemiyorsan oylar Emire :A

@papuleoo evet Emire oy ver Arka sokaklara bakayim bir gün :D

@pompy kandirildim diyordun. intikamini Emire oy vererek al :A

@legolas9900 yarismama oy kullanamistin.Telafi icin Emire oy ver :)
Arka Sokaklar’ı ben bile izlemeyi bıraktım [emoji4] sana nasıl tavsiye edeyim [emoji4] gerçi bölümler iyileştimi hemen bakarım, o konuda sıkıntı yok.

Sağ olsun değer verip etiketlemişsiniz ona ithafen genel bir yorum yapacak olursam, Bu yarışmaların adaletine inanmıyorum. İsteyen istediğinden oy isteye biliyor ve hiçbir diziyi izlemeyen biri bile sırf hatır kırmamak için arkadaşının istediği diziye veya programa oy atıyor. Her gün adalet diye bir yerlerimizi yırttığımız halde adalet bunun neresinde? Ve her zamanki gibi yüksek sesle BOYKOT...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hiçbir diziyi izlemiyorum. Ama abim Kara Sevda'yı izlediği için bir iki bölüm denk geldim. İyi oyuncuydu kendisi.

Arka Sokaklar’ı ben bile izlemeyi bıraktım [emoji4] sana nasıl tavsiye edeyim [emoji4] gerçi bölümler iyileştimi hemen bakarım, o konuda sıkıntı yok.

Sağ olsun değer verip etiketlemişsiniz ona ithafen genel bir yorum yapacak olursam, Bu yarışmaların adaletine inanmıyorum. İsteyen istediğinden oy isteye biliyor ve hiçbir diziyi izlemeyen biri bile sırf hatır kırmamak için arkadaşının istediği diziye veya programa oy atıyor. Her gün adalet diye bir yerlerimizi yırttığımız halde adalet bunun neresinde? Ve her zamanki gibi yüksek sesle BOYKOT...

Emir muhteşem bir karakter. Kaan'da süper oynuyor. Yarı final hakediyor. Diziye denk gelmişsin ve övgüde dizdin. Oyunu bekliyorum.:Z

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Arka sokaklar seyircisi düşman istemiyordu tns düşman istiyor Atilla olgaç Haftaya giriyor Arka sokaklara Mesut mafyanın içine sızıyor Naci konusu uzadı uyuşturucu mafyası konu şehitlerdi Kovanderede şehit olan
Sedat Amir mesutun rüyasına girdi
Vatan sağolsun diye şehit düşerken devlet yardım etmedi Çıkarlarını düşündü dedi
@papuleoo böyle göndermeyi yapıcaksan düşman koy
TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...