5 Ayın Sonunda Favori Forumum.Netteyim-AlemTo

beni gördüğün içinmi mutlusun :)))) sanmıyorum ama neyse yinede sevindim mutlu olduğuna :)))

Esprisi orada zaten :D

- - - Ekleme - - -

Prncss kararını değiştirirsen her zaman kapım açık istediğin zaman özel mesaj olarak söylersin :F

Takas kanıtın varsa caps yap.Şahidin var mı haxballda admine küfür ettiğime dair?

- - - Ekleme - - -

Takas kanıtın varsa caps yap.Şahidin var mı haxballda admine küfür ettiğime dair?

kanıt çok merak etme sen daha deminde küfrettin bana alemtoya adminde gördü kardeş benim sinirim bozulursa kendimi kaybederim haberin olsun o kadar küfüre bişey demedim eğer sustuğum için devam edersen ben suçlu olmam tamam mı

Aga gitmeden önce anlaşamazdık destere ile ondan öyle dedim ne kadar mutluyum anlatamam diye :D.Vadiciyim ama her vadiyi eleştirene birşey demem lakin Vadi düşmanlığı olmadıktan sonra :):D

aga artık dikkatiyiz bazılari tahrik ederler ama sakın kapılmıyoruz edenleri şikayet ediyoruz :d grup çok güçlendi güzel :D

aga artık dikkatiyiz bazılari tahrik ederler ama sakın kapılmıyoruz edenleri şikayet ediyoruz :d grup çok güçlendi güzel :D

Hacı foruma geldiğim 1 seneyi geçti :d ilk geldiğim günkü mesajlarımı okuyorumda acaba nasıl yazdım ben bu mesajları diye düşünüyorum :D(yazım hataları bakımından :D).İddialıyım artık ban yiyeceğimi sanmıyorum(kolay kolay) :D.Zaten bu sene üniversite sınavları derken 1 sene geçer :)