FF Futbol Ligi Transfer Duyuruları

Napoli'nin önemli yıldızı Lavezzi Karabüksporda!

ezequiel-lavezzi_5591.jpg

O kadar para var ama çok gelişim gösterecek oyuncularım da var boşuna paramı arcamayayım diyorum :D Napçam o kadar parayı ? :D Bir sağ bek bakarım belki :D

4 milyonum var, ne yapsam acaba ? Tavsiyesi olan ?

Çok büyük oyuncuları alanlar yüzsüz yüzsüz konuya yazmasalar iyi olacak. :D

Koydum listeye fahiş fiyata en değerli oyuncularımdan birini ama alan yok. :D

[TABLE="width: 0"]
[TR]
[TD="class: tikklas, width: 140"]Thiago Alcántara[/TD]
[TD="width: 110"]Barcelona[/TD]
[TD="width: 65, align: center"]MC[/TD]
[TD="width: 30, align: center"][/TD]
[TD="width: 30, align: center"]20[/TD]
[TD="width: 20, align: center"][/TD]
[TD="width: 30, align: center"]93[/TD]
[TD="width: 30, align: center"]94[/TD]
[TD="width: 30, align: center"]95[/TD]
[TD="width: 30, align: center"]0[/TD]
[TD="width: 85, align: right"]33.750.000[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Beşiktaşta!

2 Oyuncu sattım hacı, 2gündür bu anı bekliyorum:D Bursaspor ucuz ve kaliteli oyuncuları kaçırmamış:D MC'de aynı eşit bir futbolcu olmasına ragmen aldım, duruma göre işlem yapıcağım:D

Param olsa ben de alacaktım o uzuz oyuncularını ama finansman işlerinde çok başarısızım. :D

Neyse hayırlı olsun senin için, zaten mükemmeldin, artık sana söyleyebileceğim bir sıfat yok. :D

Kayseri maçından sonra değişim şarttı:(

Tabi tabi, sadece skora bağlı değil ki takımın durumu, ev sahibi olayları var biliyorsun, şans da çok önemli. :)

Bu arada bu haftaki maçlarda ev sahibi etkisi sıfırlanmış gibi, değil mi? Hep hak edenler kazanmış ya da beraberlik yaşamış. :)

Tabi tabi, sadece skora bağlı değil ki takımın durumu, ev sahibi olayları var biliyorsun, şans da çok önemli. :)

Bu arada bu haftaki maçlarda ev sahibi etkisi sıfırlanmış gibi, değil mi? Hep hak edenler kazanmış ya da beraberlik yaşamış. :)

Bence beraberliklerin sebebi kırmızı kart, bizim maçımız dışında berabere kalanların maçlarında sürekli kırmızı kart çıkmış:)