TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Bu haftanın ilk takım oyununda ikili düello var ve konsept "börekler" :)

2'şer kişiden 8 grup var ve 8 farklı börek yapıyorlar.

Bakalım Semih'in kaptanlığındaki Mavi Takım mı yoksa Muratcan'ın kaptanlığındaki Kırmızı Takım mı kazanacak..

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Bu haftanın ilk takım oyununda ikili düello var ve konsept "börekler" :)

2'şer kişiden 8 grup var ve 8 farklı börek yapıyorlar.

Bakalım Semih'in kaptanlığındaki Mavi Takım mı yoksa Muratcan'ın kaptanlığındaki Kırmızı Takım mı kazanacak..
Haftanın ilk takım oyununu Kırmızı Takım kazandı.

Mavi Takım'da bireysel dokunulmazlığı Şirin kazanarak Onur'u potaya gönderdi. Takım ise Eda'yı gönderdi.

Zübeyde queenin intikamı loading :X
Keşke öyle olsaydı ama alakası yok maalesef. Şirin, ilk takım oyununda kaptan Semih eşleştirmeleri yaparken Onur kural ihlali yaptığı için onu potaya gönderdi. Çünkü bu kural ihlali sonucunda Mavi Takım şeflerden ceza aldı ve eşleştirmeler değişti. Yani oyunun kaderi değişti. Şirin de "Bu kural ihlalini yapmasaydın biz kazanabildik." diyerek Onur'u gönderdi.

Yoksa Şirin Pazar akşamı son ikiye Nevzat ve Zübeyde kaldığında Eda'ya gülerek "Merak etme Nevzat da gelir birazdan." demiş biri. Zübeyde'nin elenmesine üzülmedi ve onun intikamını da almak gibi bir düşüncesi yok.

• Beğendim
Reactions: xemrexxx
  • Aynen
Reactions: Royal Highness
Beyzanın tavrı çok iticiydi..
Ne kadın yazıyorsun, yazsana erkek... Hayırdır beyza? Fanlarına mı güveniyorsun?

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Bayat olsun önemli değil, güldürüyor sonuçta çünkü videoyla uyumlu bir yazı :A :A

Ben de editleri çok seviyorum, komik oluyor :D
------

Hakan'ın Nigar'a uyguladığı resmen psikolojik şiddet!

Kaan da çok konuşmuyor ama en azından takım oyunlarında Nigar'la tokalaşıyor, tebrik ediyor vs.

Hakan kendini ne zannediyor? Bir tripler.. Liseli ergenler gibi hareketler.. Süzgeç olayını Ezgi çıkardı ve şefler hâla bunun esprisini yapmaya devam ediyor. Hatta bu akşamki düelloda Ezgi ve Hakan eşleşti, kazanan Ezgi olunca Somer Şef Ezgi'nin boynuna süzgeç astı. Hakan yiyorsa şeflere de laf söylesene bu süzgeç konusunda!

Nigar'a çok üzüldüm. Hakan'ın bu tavırlarının ve sürekli onunla kavga hâlinde olmasının çocukluğundan gelen travmaları tetiklediğini anlattı duygulanarak...

Ne olursa olsun.. Bu bir yarışma ve birkaç ay sonra bitecek. Kimse kimseyi üzmesin yahu.
Bu arada teyze diye sana dedim ayıp olmaz umarım. Eskiden @primevera ya derdim şimdilerde forumda yok :D

En son kırmızı takım 5-3 gidiyordu şimdi durum ne bilmiyorum. Alper, kaani yendi :D

• Güldürdün

Kaan da çok konuşmuyor ama en azından takım oyunlarında Nigar'la tokalaşıyor, tebrik ediyor vs.

Hakan kendini ne zannediyor? Bir tripler.. Liseli ergenler gibi hareketler.. "Bana süzgeç lakabını Nigar taktı" diyor ama o olay öyle değil. Hakan takım oyununda yemek almamıştı ve diğerlerine yardım ediyordu. Süre bitince Ezgi Nigar'a Hakan'ın ne yaptığını sordu. Nigar da süzgeç tuttuğunu söyledi. Daha sonra Hakan bunu iş yapmış gibi anlattı. Ezgi de "Ben süzgeç tutsam bunu anlatmaya utanırdım" deyip Hakan'a süzgeç lakabını taktı.

Şefler hâla bunun esprisini yapmaya devam ediyor. Hatta bu akşamki düelloda Ezgi ve Hakan eşleşti, kazanan Ezgi olunca Somer Şef Ezgi'nin boynuna süzgeç astı. Hakan yiyorsa şeflere de laf söylesene bu süzgeç konusunda!

Nigar'a çok üzüldüm. Hakan'ın bu tavırlarının ve sürekli onunla kavga hâlinde olmasının çocukluğundan gelen travmaları tetiklediğini anlattı ağlayarak...

Ne olursa olsun.. Bu bir yarışma ve birkaç ay sonra bitecek. Kimse kimseyi üzmesin yahu. Rekabet olsun, eleştiri olsun ama birilerini kırmaya kimsenin hakkı yok. Sevmeyebilirsin ama saygısızlık yapamazsın.

• Okudum

Hakan kendini ne zannediyor? Bir tripler.. Liseli ergenler gibi hareketler.. "Bana süzgeç lakabını Nigar taktı" diyor ama o olay öyle değil. Hakan takım oyununda yemek almamıştı ve diğerlerine yardım ediyordu. Süre bitince Ezgi Nigar'a Hakan'ın ne yaptığını sordu. Nigar da süzgeç tuttuğunu söyledi. Daha sonra Hakan bunu iş yapmış gibi anlattı. Ezgi de "Ben süzgeç tutsam bunu anlatmaya utanırdım" deyip Hakan'a süzgeç lakabını taktı.

Şefler hâla bunun esprisini yapmaya devam ediyor. Hatta bu akşamki düelloda Ezgi ve Hakan eşleşti, kazanan Ezgi olunca Somer Şef Ezgi'nin boynuna süzgeç astı. Hakan yiyorsa şeflere de laf söylesene bu süzgeç konusunda!

Nigar'a çok üzüldüm. Hakan'ın bu tavırlarının ve sürekli onunla kavga hâlinde olmasının çocukluğundan gelen travmaları tetiklediğini anlattı ağlayarak...

Ne olursa olsun.. Bu bir yarışma ve birkaç ay sonra bitecek. Kimse kimseyi üzmesin yahu. Rekabet olsun, eleştiri olsun ama birilerini kırmaya kimsenin hakkı yok. Sevmeyebilirsin ama saygısızlık yapamazsın.
Hakan zaten elemelerde çıktıktan sonra bir rahatlama geldi. Herkese istediğini söyleyebilecegini düşünüyor bunun da kendisine kitle kazandırdığını biliyor. Tamam hakli kitle ve reyting kazanır ama çok havalı. Havasını keşke yemek yaparken kullansa :)

Süzgeç olayı şey değil mi yemek yaparken sadece süzgeci tutmuştu ve yemeğe yardım ettim demişti öyle hatırlıyorum :)

• Aynen
Hakan aldığı bireysel dokunulmazlıkta bugünkü takım oyununda takıma 3 puandan birini getiren Nigar'ı potaya gönderdi! Takım bu akşam 5-3 kaybetti. 3 puandan birini Nigar kazandı.

Nigar'a olan kişisel nefreti ve hırsı yüzünden adalet duygusu kaybolmuş resmen. 2'de 0 yapanlar varken gitti Nigar'ı söyledi.

Rezilsin Hakan!

Nigar haksız yere potaya gönderildiği için ağlarken Hakan kenardan ona bakıp pis pis sırıtıyor. Ya sen nasıl bir karaktersizsin Hakan!

Bazıları oyun oynuyor sanki farkında değilmiş gibi davranıyorlar 🤔

Şirin ve Eda kadınlar evinde oda arkadaşı ve best kankiler. Hatta yarışma bittikten sonra Şirin İran'a dönmeyeceğini ve Eda'yla aynı evde kalmaya karar verdiklerini söyledi geçen gün.

Şirin, çarşamba akşamı olan oylamada 2 farklı kişiyi yazabilecekken gitti Eda'ya oy verdi ve Eda 7 oya ulaşarak potaya gitmiş oldu :F

Şirin bunu bilinçsiz mi yaptı yoksa reel hayatta aynı evde yaşama planı yaptığı best kankisini kendisine rakip gördüğü için bir an önce elenmesini mi istiyor??? (b)

Bu arada teyze diye sana dedim ayıp olmaz umarım. Eskiden @primevera ya derdim şimdilerde forumda yok :D
Senin benden büyük olduğuna %100000 eminim, hiç kendini ufak göstermeye çalışma :A

En son kırmızı takım 5-3 gidiyordu şimdi durum ne bilmiyorum. Alper, kaani yendi :D
Kırmızı Takım bu akşamki 2. takım oyununu 5-3 kazandı. İlk takım oyununu da kazandığı için bu haftayı Kırmızı Takım almış oldu.

Semih ilk kaptanlığında Zübeyde'nin takımına 3-0 yenilmişti. 2.kaptanlığında şu an 2-0 oldu. Bakalım ikinci 3-0 mağlubiyetini mi alacak yoksa 2-1 mi olacak..

Mavi Takımda bireysel dokunulmazlığı alan Hakan Nigar'ı potaya gönderdi. 2.adayı belirlemek için yapılan takım oylamasında 6 oy Akın'a 6 oy Kaan'a çıkınca kaptan Semih potaya gitmesi için Akın'ı tercih etti.

Süzgeç olayı şey değil mi yemek yaparken sadece süzgeci tutmuştu ve yemeğe yardım ettim demişti öyle hatırlıyorum :)
Evet aynen öyle. Ama olay Nigar'ın lakap takması değil. Yukarıda yazmıştım, aşağıya spoiler içine tekrar koyuyorum ;

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Şirin ve Eda kadınlar evinde oda arkadaşı ve best kankiler. Hatta yarışma bittikten sonra Şirin İran'a dönmeyeceğini ve Eda'yla aynı evde kalmaya karar verdiklerini söyledi geçen gün.

Şirin, çarşamba akşamı olan oylamada 2 farklı kişiyi yazabilecekken gitti Eda'ya oy verdi ve Eda 7 oya ulaşarak potaya gitmiş oldu :F

Şirin bunu bilinçsiz mi yaptı yoksa reel hayatta aynı evde yaşama planı yaptığı best kankisini kendisine rakip gördüğü için bir an önce elenmesini mi istiyor??? (b)

Senin benden büyük olduğuna %100000 eminim, hiç kendini ufak göstermeye çalışma :A

Kırmızı Takım bu akşamki 2. takım oyununu 5-3 kazandı. İlk takım oyununu da kazandığı için bu haftayı Kırmızı Takım almış oldu.

Semih ilk kaptanlığında Zübeyde'nin takımına 3-0 yenilmişti. 2.kaptanlığında şu an 2-0 oldu. Bakalım ikinci 3-0 mağlubiyetini mi alacak yoksa 2-1 mi olacak..

Mavi Takımda bireysel dokunulmazlığı alan Hakan Nigar'ı potaya gönderdi. 2.adayı belirlemek için yapılan takım oylamasında 6 oy Akın'a 6 oy Kaan'a çıkınca kaptan Semih potaya gitmesi için Akın'ı tercih etti.

Evet aynen öyle. Ama olay Nigar'ın lakap takması değil. Yukarıda yazmıştım, aşağıya spoiler içine tekrar koyuyorum ;

Şirin mimiksiz yarışıyor elemelerden beri gözüm üstünde yemekleri iyi ama mimikler benim için önemli bu da güzelliğini büyük ölçüde öldürüyor :D

Büyük küçük meselesi değil. Teyze. Rahatsız oluyorsan demem tabi :D

Hakan yarışma bitene kadar büyür umarım :D

Gerçi daha 26 yaşındaymış küçük sayılır :F
Bera 19 du sanırım

• Aynen

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,708
Üyeler
8,459