21 Eylül 2024 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • This poll will close: .
Gönül Dağı: Bizde bu rakipler oldukça, biz daha çok devam ederiz. 💯💯⛰️⛰️

• Güldürdün
Reactions: Bully
Gönüldağı
Total (1) 5,79
AB (1) 5,06
ABC1 (1) 5,73

Yabani
Total (5) 2,47
AB (13) 1,39
ABC1 (7) 2,01

Yalan
Total (6) 2,44
AB (18) 0,97
ABC1 (9) 1,85

Kör Nokta
Total (8) 2,16
AB (9) 1,69
ABC1 (10) 1,83

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Gönül DağıKör Nokta
GYEBsYRWcAAb5nX
GYEBtkfWwAAVX0Z
YabaniYalan
GYEBszdXQAAhGzX
GYEBtJkW0AAI_Li

Masterchef Türkiye
Total | (2) | 3,55
AB | (2) | 4,31
ABC1 | (2) | 4,57

Kör Nokta (TKR)
Total | (49) | 0,62
AB | (62) | 0,43
ABC1 | (48) | 0,56

Kaynak: TİAK

Şaşmaz kardeşler ile bir alıp veremediği var kanalın sanırım. :( Geçen sezon Altın Kafes'te yaptığı hatayı (Altın Kelebek töreninde başlatmıştı) bu sezon Kör Nokta'da yaptı. Hem hikayesi hem de kadrosu ile potansiyeli olan bir iş ama bundan sonrası kanalda. Umarım hafta boyunca sağlam tekrar verir ve tanıtım yapar.

Yurt dışı satışı var denilerek dizi devam ettirmenin sonuçları ortada. Bu oranlar ile Ekim sonunu göremez Yabani.

Şaşmaz kardeşler ile bir alıp veremediği var kanalın sanırım. :( Geçen sezon Altın Kafes'te yaptığı hatayı (Altın Kelebek töreninde başlatmıştı) bu sezon Kör Nokta'da yaptı. Hem hikayesi hem de kadrosu ile potansiyeli olan bir iş ama bundan sonrası kanalda. Umarım hafta boyunca sağlam tekrar verir ve tanıtım yapar.

Yurt dışı satışı var denilerek dizi devam ettirmenin sonuçları ortada. Bu oranlar ile Ekim sonunu göremez Yabani.
İzleyiciyi gerçekten anlamıyorum. Altın Kafes'i TV'den izleyemedim ama Internetten bakıyorum şuanda gayet güzel bir diziymiş aslında tutsaydı keşke, aynısı şimdi İsmail Ege Şaşmaz'a oluyor. :( şuan Dün izledim Kör Noktayı hikayesi güzeldi genel anlamda ama Tutması için Kanalın çok tekrar ve tanıtım yapması gerekiyor.

Gönül DağıKör Nokta
GYEBsYRWcAAb5nX
GYEBtkfWwAAVX0Z
YabaniYalan
GYEBszdXQAAhGzX
GYEBtJkW0AAI_Li

Masterchef Türkiye
Total | (2) | 3,55
AB | (2) | 4,31
ABC1 | (2) | 4,57

Kör Nokta (TKR)
Total | (49) | 0,62
AB | (62) | 0,43
ABC1 | (48) | 0,56

Kaynak: TİAK
Okadar dizi içinde ve maça rağmen ikinci olan Masterchefde paylaştığın için teşekkür ederim.

• Beğendim
  • Okudum
Reactions: 12.Adam and Aserat
Böyle giderse dizimiz Finali yiyecek gibi :(
Dizi toparlayabilir, atv'nin stratejisine bağlı 2. Bölüm'ü görmeden bişey diyemem. Dizi çok akıcı değil ama potansiyeli var.

Yabani ile Yalan postalanmadan Kör Nokta bitmemeli bence, bol tekrarla dizi gelecek hafta 3+'ları görebilir. Bu derecede 4 alsa yayın hayatını garantiler bile.

Gelecek hafta 6'yı görür, kış aylarında 8'i bulur yeniden. Hayırlı sezonlarınız olsun :)

Halen daha zevk alıyor musun izlerken ?
Aynen devam. 😁 Tabi ki eski şeylerden biraz gitti yalan yok. Ama karakterleri geri getirmek için çabalıyoruz. Gıdı Gıdı Behçet ile başladık bakalım. 😁

• Beğendim
Reactions: Alemdar and 12.Adam
Dizi toparlayabilir, atv'nin stratejisine bağlı 2. Bölüm'ü görmeden bişey diyemem. Dizi çok akıcı değil ama potansiyeli var.

Yabani ile Yalan postalanmadan Kör Nokta bitmemeli bence, bol tekrarla dizi gelecek hafta 3+'ları görebilir. Bu derecede 4 alsa yayın hayatını garantiler bile.
Altin Kafesi 4. Bölümde yayından kaldiran kanal ve Yaban Çiçeklerini 3. Bölümde final yaptıran kanaldan bahsediyoruz, reytingleri kötü giderse acımaz fişini çeker, Eger senin dediğin gibi 4'u garantilerse orası başka :)