İnci Taneleri - 2. Sezon Tanıtım Fragmanı | Kanal D

• Güldürdün
Reactions: Angelica
dedim o isveçlerde kiminle didişiyor acaba bize bakmaz:D biz rahat rahat dedikodumuzu yapalım:F
------

gördüm serçe parmağınla burnunu karıştırıyorsun sana kolay gelsin :F
bize bakma biz @Angelica ile diziden bahsediyoruz senlik bişey yok :A

Dizinin sohbet bölümünde konuşalım yoksam @Dosi bizi kızar :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
Evet ama burası dizinin haber konusu sohbet yasak o yüzden :D
haberi değerlendiriyoruz, kesinlikle bizde sohbet olmaz :F
bak şimdi haberi nasıl değerlendireceğim hemde çok büyük bir analiz yapacağım şaşacaksın ? :D
''fragman estetik açıdan çok zarif hazırlanmış, kurgusal karakterlerin ekranda adeta süzülürcesine tepinişi insanı ruhen mutluluklara sürüklüyor :A ''

al sana haber değerlendirmesi :Dartık @Dosi nin söyleyecek sözü kaldımı kalmadı konuyu irdelemeye devam edelim biz :F

bak şimdi haberi nasıl değerlendireceğim hemde çok büyük bir analiz yapacağım şaşacaksın ? :D
''fragman estetik açıdan çok zarif hazırlanmış, kurgusal karakterlerin ekranda adeta süzülürcesine tepinişi insanı ruhen mutluluklara sürüklüyor :A ''

al sana haber değerlendirmesi :Dartık @Dosi nin söyleyecek sözü kaldımı kalmadı konuyu irdelemeye devam edelim biz :F
Gördüğüm en güzel değerlendirme 🤣

• Harika

Güzel yorum yapmışsın bro klavyeye yazan eline sağlık :D

Peki fragmanda hiç pavyon sahnesi yok buna neden değinmedin?

• Güldürdün
fragmanda yeni bişey yok geçen seneki merak ettiğimiz yerleri tekrarlamış ?
azemin kızı rolünde oynayan oyuncu çok gıcık bir tip başka hiçkimseyi bulamamışlarmı ?
Katılıyorum o kız çok gıcık. Oyunculuğu kötü ve çok yapmacık duruyor.

Dizi çok yavaş ilerliyor. Böyle giderse seyirci kaybı yaşar sezon sonunu bile göremez.

Forum İstatistikleri

Konular
171,368
Üyeler
8,450
Son Üye
yusufmiroglu