Fav10 Haftanın Üyeleri | 6 Ağustos - 12 Ağustos 2024

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan emreemreu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İlk 2 hafta durgun oluyorsun evet alışma süreci malum, sonrasında rutine girer işler :A Sen dizi izlemelere devam et, aramızda 10.000 mesaj var, ben yetişeyim sana :A
Ara verdiğim dönemlerde yakalamaya çalış :A

tabi bende inandım bilmediğine :D
sen 27-15 esprisini anında çözdüğüne göre bunu rahat çözmüşsündür, yalnız anlamamazlıktan gelip ceza verme ihtimalinde var ben ordan biraz tırsıyorum yoksa sorun değil :F
------

ima falan yok bende zaten espri olsun diye söyledim sorun değil :D
------

can sıkıntım geçti sadece hızım kesildi tekrar hız alabilmem için bir 6 ay geçmesi lazım :D
Okulda matematik birincisiydim, bi zahmet onu hemen anlayayım :A
Ben o mesajda “ben zirvelerdeyim Dosi”nerde” küçümsemesi sezdim :A
Ben fazla yazamıyorum yapacak bir şey yok :A

tabiki espri kendi içinde öyle bir küçümseme izleri taşıyabiliyor ama onu espri kalıbı içerisinde gizleyip rahatça piyasaya sunmamızı sağladığı için esprileri oldum olası sevmişimdir :A

tabiki şakadan dedik yoksa öyle bir imada bulunmak ne haddimize :D ama aynı espriyi her yukarı çıkanın yapma imkanı var, sırf öyle saçma espriler yapabilmek için bile insanın arada bir zirveye çıkması gerekiyor :)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Ne naz yaptın sende. Yanlışlıkla ban atsalar ugramayacaksin demek ki :F
yanlışlıkla banlamaktamı vardı :D
ben onu hesaba katmamıştım şimdi bunu @Dosi nin aklına getirme birazdan koşarak gelir banlar beni :Dsebep olarakta senin dediğin yanlışlıkla seni banlasalar lafını, yanlış konuştu banla bunu şeklinde algıladım der o zaman tam gümleriz :F,

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam
yanlışlıkla banlamaktamı vardı :D
ben onu hesaba katmamıştım şimdi bunu @Dosi nin aklına getirme birazdan koşarak gelir banlar beni :Dsebep olarakta senin dediğin yanlışlıkla seni banlasalar lafını, yanlış konuştu banla bunu şeklinde algıladım der o zaman tam gümleriz :F,
Sende kafayı bana taktın ha, küstüğünde seni kendi halinde bırakmak gerekirdi :A Ben bundan sonra en iyisi soğuk buzdolabı moduna geçeyim. Üyelerle sohbeti keseyim. Tek yönetici benmişim ve tüm cezaları uyarıları ben veriyorum sanıyorlar galiba sjjsjsjs @RüzgarGülü
Arkadaşlar öyle kolay ceza verme banlama olayı yok. Çoğunluk ne derse o. Önce bunu bilin.
Forumun uyarı kısmına bakarsanız ne kadar uzun süredir olmamış olduğunuda görürsünüz :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
Sende kafayı bana taktın ha, küstüğünde seni kendi halinde bırakmak gerekirdi :A Ben bundan sonra en iyisi soğuk buzdolabı moduna geçeyim. Üyelerle sohbeti keseyim. Tek yönetici benmişim ve tüm cezaları uyarıları ben veriyorum sanıyorlar galiba sjjsjsjs @RüzgarGülü
Arkadaşlar öyle kolay ceza verme banlama olayı yok. Çoğunluk ne derse o. Önce bunu bilin.
Forumun uyarı kısmına bakarsanız ne kadar uzun süredir olmamış olduğunuda görürsünüz :A
sorun sizde değil bende, ben muhabbete başlayınca çok üstlerine gidiyorum insanların :D onun için benden kurtulmanın yollarını arıyorlar tek başına değilde öyle kurbana girer gibi yöneticilerden 4 kişide bana girişebilirsiniz önemli değil :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
@RüzgarGülü ayın favori üyeliğinden sonra hafta birinciliğide yakışır sana kutluyorum :D
@serhatt beni geçtiğin için üzülsemde yinede kutladım seni bilesin :D

kendimi kutlamıyorum post kasarak anca üçüncü olmuşum tüüüh bana :F bundan sonra ilk 10 u göremem zaten bu utanç yeter bana :D

bu arada şu aşağılara baktığımda 9. sıralarda karınca kadar görünen şahıs @Dosi miydi :A son kez esprimizi yapalım bari bir daha yukarıları zor görürüz :(

Şey espri tam olarak ne anlama geldi? Benim Türkçem bazen yetmiyor da :A daha önce belirtimi bilmem ama ben küçükken çok Türkçe bilmezdim, forum sayesinde iyice geliştirdim.
Benden daha fazla mesaj yazdığın için gönderme miydi? :A
Benim bu kadar yazmış olmamda başarı. İş tempom özellikle ilk zamanlar çok oluyor :A

@Bully gelir gelmez geçmiş beni :A gerçi bu beklenen bir durum. 2 mesaj istense planlamazdı :A
Aslında herşey @MEnes in kontrolündeydi. (Olsa öyle derdi) :A
Ben ilk 2 hafta durgun oluyorum iş başlangıcında, sonrasında da alışkanlık olur zaten :A bide dizi izlemelerine sardım. Bitirmeden bırakamıyorum :A durgunluğa o da bir vesile :A
Lastikleri ısıtıyorsun, arabanın beygir gücü zaten f1 de kullanılan parça , drs yi
de yakınlaşıp açarsa yağ gibi kayar otomobil. :A
NCOZsptpNoD4iK0i.jpg

Mastercheften sana malzeme çıkmıyor galiba :A

:AVayy
Serhat’ı nerde ? :A (Forumdaki değil)

27-15 = Bana laf mı çekiyor bu tekinsiz tekin. :A

Aslında herşey @MEnes in kontrolündeydi. (Olsa öyle derdi) :A

Lastikleri ısıtıyorsun, arabanın beygir gücü zaten f1 de kullanılan parça , drs yi
de yakınlaşıp açarsa yağ gibi kayar otomobil. :A

Serhat’ı nerde ? :A (Forumdaki değil)

27-15 = Bana laf mı çekiyor bu tekinsiz tekin. :A
yok o pi sayısı gibi bir rakam, genelde sohbetlerde kendi aramızda kullanıyoruz seninle ne alaka! töbe haşa öyle bir hata yapmam :(

• Okudum
Reactions: 12.Adam