29 Aralık 2023 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,192
Puanı
410
Anlatsana Atam... Yattığın yerden nasıl bütün düşmanlarını kudurttun, reytinglerde Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını'nı ilk kez geçeceğini zanneden Arap sevicilerinin heveslerini nasıl kursaklarında bıraktın... Anlat, dinliyoruz...

Ekli dosyayı görüntüle 124880
Ağzına sağlık 😍😍😍😍

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,192
Puanı
410
images (3).jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,256
Puanı
1,061
Kızılcık Şerbeti. :Z
Yalı Çapkını

TV izlemeyeceğim

Pop müziğin divasıyla birlikte rüzgarımızı kaybetmeden yeni yıla zirvede gireceğiz.

Kıskanan @xemrexxx olsun :A

Anlatsana Atam... Yattığın yerden nasıl bütün düşmanlarını kudurttun, reytinglerde Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını'nı ilk kez geçeceğini zanneden Arap sevicilerinin heveslerini nasıl kursaklarında bıraktın... Anlat, dinliyoruz...

Ekli dosyayı görüntüle 124880

Ayol kadrosunun yarısından fazlası Ünal ailesi ve onun çevresi olan bir dizinin Atatürkçülükle ne alakası olabilir çok saçma bir tweet :F

TV izlemeyeceğim
Ben böyle rezalet görmedim bugünde bile arapları övecek reklam almışlar hem de diziye entegre ::eek: umarım halkımız bunun cezasını keser RTÜK bişi yapmayacaktı çünkü. Ss :A
@Dosi @cookies @mrt-06 @batuhankaralar @Özgür @Angelica @Zeyno @eemre @Hazem

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,235
Puanı
1,061

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,256
Puanı
1,061
Onu kanal ayarlıyor gold yapım değil nerde yaşıyorsun aloo :A
Bu dizide 200-250 kişi çalışıyor hiçbirinin mi gündemden haberi yoktu ayol acun bile yayına 1 saatten az süre kala kayıt yetişiyor gündeme göre koskoca gold film ve şov tivi yapamamış mı buna çocuklar Bile inanmaz :)))

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,949
Puanı
1,060
Maşallah dizinin sıkı takipçisi konuştu. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,256
Puanı
1,061
Maşallah dizinin sıkı takipçisi konuştu. :F
Düşmanlarını iyi bilmeyen senin gibi komik duruma düşer, biz xemrexxx hazretleri olarak düşmanımızın ciğerini bilip öyle hareket ederiz, sen anlamazsın :A ayrıca git twittera bak tt de ilk 5 sıra gs, fb, Suudi Arabistan, morulcuk ve Yalışkanlar yani tıklayınca sahneler de replikler de çıkıyor azıcık teknolojiyi öğren :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
Bu dizide 200-250 kişi çalışıyor hiçbirinin mi gündemden haberi yoktu ayol acun bile yayına 1 saatten az süre kala kayıt yetişiyor gündeme göre koskoca gold film ve şov tivi yapamamış mı buna çocuklar Bile inanmaz :)))
Bölüm kasedi akşamdan önce teslim edilmiştir çünkü başka diziler gibi son dakikada bölüm yetiştirilmiyor. :A Zamanlama talihsiz olabilir ama kaset verilmiş ve yayın başlamışken kesilemezdi zor ama azıcık mantıklı konuş. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,256
Puanı
1,061
Bölüm kasedi akşamdan önce teslim edilmiştir çünkü başka diziler gibi son dakikada bölüm yetiştirilmiyor. :A Zamanlama talihsiz olabilir ama kaset verilmiş ve yayın başlamışken kesilemezdi zor ama azıcık mantıklı konuş. :A
Özet yeni başlamıştı olay netleşince ayrıca tüm gün bu olay konuşuldu azıcık vatan sevgisi olsa böyle yapmazlardı :) şimdi evrim alasya nın cumhuriyet postlarının altına yazmaya gidiyorum çüzzz :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,949
Puanı
1,060
Düşmanlarını iyi bilmeyen senin gibi komik duruma düşer, biz xemrexxx hazretleri olarak düşmanımızın ciğerini bilip öyle hareket ederiz, sen anlamazsın :A ayrıca git twittera bak tt de ilk 5 sıra gs, fb, Suudi Arabistan, morulcuk ve Yalışkanlar yani tıklayınca sahneler de replikler de çıkıyor azıcık teknolojiyi öğren :A
Ben dostumu değil düşmanımı tutarım yakınımda sen rahat ol. :A

Madem izlemiyorsun neden etikete, gündeme bakma ihtiyacı duyuyorsun? Ben izlediğim halde bakmıyorum. :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,256
Puanı
1,061
Ben dostumu değil düşmanımı tutarım yakınımda sen rahat ol. :A

Madem izlemiyorsun neden etikete, gündeme bakma ihtiyacı duyuyorsun? Ben izlediğim halde bakmıyorum. :F
1.si meraklı Melahatım sanane
2.si işim bu ayol :F ne çabuk unuttun o twitter daki instagram daki reklamları kim veriyor :F

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Forum İstatistikleri

Konular
170,500
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin