TRT 1’den Yeni Yarışma: Lingo Türkiye

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,928
Puanı
1,060
IMG_7884.png

TRT 1, kelime oyunlarını sevenler için yeni bir yarışma başlatıyor.

Başarılı oyuncu Kemal Uçar’ın sunuculuğunu üstleneceği yeni kelime yarışması Lingo Türkiye ‘nin tanıtım fragmanı yayınlandı. Büyük ödülün 100 bin TL olacağı yarışma yakında TRT 1’de.

İşte o tanıtım:

Lingo Türkiye diye ülke belirtince baktım yabancısı da varmış bu yarışmanın. Anladığım her bölüm ödül verilecek ama alınırsa..

Kemal sever olarak izlerim bunu kaçırmam 😁😁

Bu tarz günlük yarışmaları sevdiğim için iki gündür göz atıyorum, keyifli ve sıkmadan kendini izlettiren bir iş. Kemal Uçar da henüz acemi olmasına rağmen sunuculuğun altından kalkıyor. Bu arada aynı formatı 2015'te NTV de Dilara Gönder'le denemiş.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Bu tarz günlük yarışmaları sevdiğim için iki gündür göz atıyorum, keyifli ve sıkmadan kendini izlettiren bir iş. Kemal Uçar da henüz acemi olmasına rağmen sunuculuğun altından kalkıyor. Bu arada aynı formatı 2015'te NTV de Dilara Gönder'le denemiş.

Harfleri kodlama zamandan çalıyor onun dışında izlenmesi oldukça hoş bir yarışma.

İlk kez izliyorum şu an. Saç yolduruyor yarışmacılar resmen :A
4 harfli
KAL çıkmış, bir türlü kalp demediler :A

Bi de kelime türetirken ısrarla içinde olmadığı garantili harf barındıran kelimelerde ısrar ediyorlar. Heyecandan olsa gerek.

Genel olarak güzel yarışma, süre olması nedeni ile zorlu oluyor. Büyük ödülü zor alan olur.

• Güldürdün
Reactions: Aserat and 12.Adam
İlk kez izliyorum şu an. Saç yolduruyor yarışmacılar resmen :A
4 harfli
KAL çıkmış, bir türlü kalp demediler :A

Bi de kelime türetirken ısrarla içinde olmadığı garantili harf barındıran kelimelerde ısrar ediyorlar. Heyecandan olsa gerek.

Genel olarak güzel yarışma, süre olması nedeni ile zorlu oluyor. Büyük ödülü zor alan olur.
Kazanan olursa yazarım. :A
------

@Dosi , “Gömlek “ kelimesini bilemediler. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi