'Zuhal Topal'la Yemekteyiz' Yeni Sezona Sürprizlerle Girecek!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
zuhal-topal-la-yemekteyiz-canli-izle-29-eylul-14426393-1487-amp.jpg

TV8'in sevilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz gelecek sezonda da ekrana gelmeye devam edecek.

Her hafta 5 yarışmacının 15 bin TL'lik büyük ödül için hünerlerini sergilediği programın yeni bölümlerinde, para ödülü rekor artışla 50 bin TL'ye çıkacak. Öte yandan akaryakıta gelen zamların ardından her gün farklı evlere gitmek yerine yarışmanın sabit bir mekanda yapılmasına karar verildi. Bunların yanı sıra, başta KKTC olmak üzere belirli aralıklarla şehir dışı çekimler de yapılacak.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz, yeni bölümleriyle hafta içi her gün 16.00'da TV8'de!

Kaynak: Medyabey

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
15.000 TL artık büyük bir meblağ olmadığı için ödülün artması mantıklı olmuş. :A Reytingleri o kadar yüksek değildi galiba. Yeni sezonda kaynanalı yemekteyiz yaparlar büyük ihtimalle. :D

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Bu program seneler evvel Show TV'de iken çok güzel ve samimi bir programdı. Halkın içinden kişileri bulup getirirlerdi ve nimeti küçümsemeden ortaya komik ve eğlenceli bir program çıkardı. Katılan yarışmacılarda son derece doğal kişiler olurdu. Ben küçüktüm o zamanlar ve bizim evde hep bu yarışma açık olurdu. Mesela üzüm var Ümit diye bir adam katılmıştı ve ortaya öyle komik anlar çıkmıştı ki. :A Daha sonra başka kanallarda başlayınca o samimi ortam yok oldu ve kameralara oynayan, samimiyetten uzak kişiler gelmeye başladı.

• Beğendim
Reactions: mrt-06