'Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Kadrosuna Yeni İsimler! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1500x500

Oktay Kaynarca'nın Cezayir karakteri ile başrolünde yer alacağı dizinin cast çalışmaları tamamlandı, sete çıkıyor!

Yönetmen koltuğuna Onur Tan'ın oturacağı, senaryosunu Mahinur Ergun, Alican Yaraş ile Yusuf Reha Alp’in yazdığı; geçmişini gizlemek zorunda kalan ve iki farklı hayatı olan asker Cezayir'in hikayesinin anlatılacağı dizinin çekimleri gelecek hafta başlıyor.

Yeni sezonda izleyici ile buluşacak olan dizinin kadrosunda Pelin Akil (Firuze), Ebru Özkan (Leyla), Işıl Yücesoy (Gülendam), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas) Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Mina Derman (Suna), Eren Vurdem (Azamet), Ali Seçkiner Alıcı (Kırban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), İnanç Konukçu (Ethem), Ragıp Savaş (Atakan), Değer Alp (Canan), Pelin Uluksar (Süheyla), Aslı Sevi (Azade), Melisa Duru Ünal (Mercan), Ömer Kurt (Kerim), Ziya Kürküt (Bekir), Burcu Binici (Meltem), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Umut Mirza (Necip) ve Selçuk Kılıç (Birkan) yer alıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam, yakında ATV'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Geniş ve kaliteli bir kadro kurulmuş cidden, hikayesi de Kurtlar Vadisi ile EDHO karışımı bir şey olacakmış gibi duruyor. Zaten EDHO'nun arkasında bıraktığı bir kitle var, macera aranmadan direkt salı gününe gelirse doğrudan zirveye oynayacaktır. Sonrası senaryonun performansına bağlı, Raci-Bahadır ikilisi yok burada o yüzden kesin konuşmamak lazım bu anlamda...

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Mafya dizisi olacaksa hiç olmasın ya. Yine 2 kuma dizisi mi olacak Allah askına yaa??? Ebru neden seçtin bu projeyi:(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mafya dizisi olacaksa hiç olmasın ya. Yine 2 kuma dizisi mi olacak Allah askına yaa??? Ebru neden seçtin bu projeyi:(
Geçen gün yapılan haberde Ebru Özkan da eşini oynayacak denilmişti. Bugün yapılan haberde Firuze ile de evlenecek yazıyor, büyük ihtimalle kumalı yada metresli gibi bir dizi. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Geçen gün yapılan haberde Ebru Özkan da eşini oynayacak denilmişti. Bugün yapılan haberde Firuze ile de evlenecek yazıyor, büyük ihtimalle kumalı yada metresli gibi bir dizi. :A
Edho'da öyle gündem olmadı mı zaten:F Diğer kadın aşağilanırken diğeri yuceltildi. SOnra gercek hayatta "yuceltilen kadın" linçledi filan asgdhsjakdals:F Dizinin de konusu tam mafyaya döndü sonra...

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Edho'da öyle gündem olmadı mı zaten:F Diğer kadın aşağilanırken diğeri yuceltildi. SOnra gercek hayatta yuceltilen kadın linçledi filan asgdhsjakdals:F Dizinin de konusu tam mafyaya döndü sonra...
EDHO izlemediğim için işlenen konuları bilmiyorum, bir şey diyemem. :A Masada oturan adamlar dışında başka bir sahneye denk gelmiyordum ben. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash