Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Voleybolu beden derslerinde kızlarla beraber oynamak dışında takip eden hokkabazdır.. @MEnes @Sherlock
Benle @Sherlock takip etmiyoruz ki. Kırk yılda bir izliyoruz biz ne olduğundan bile haberimiz yok. Hokkabaz sensin :A @Maskeli Fedai
@Sherlock beyciğimi benden iyi mi bileceksin :A Takip etmiyor diyorsam etmiyor :A
Senden iyi bilmesem de az çok bilirim ediyor çünkü mesajları var zaten öyle bir iddiamda yok. Ha Şa:A
O da benim gibi milli maçları izliyor sadece :A
@Sherlock u katmasaydın yorulmazdın. :A
@Maskeli Fedai yoldaşım haklı, bu sporu düzenli takip eden hokkabazdır...

Utku beyciğim de her zaman olduğu gibi haklı, bu adam benim ciğerimi biliyor benim bu sporla milli maçlar döneminin dışında işim olmaz. :A Ülkemizde bulunan nüfusun minimum %92'si falan da böyledir zaten, birbirimizi kandırmaya gerek yok. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060

Utku beyciğim de her zaman olduğu gibi haklı, bu adam benim ciğerimi biliyor benim bu sporla milli maçlar döneminin dışında işim olmaz. :A Ülkemizde bulunan nüfusun minimum %92'si falan da böyledir zaten, birbirimizi kandırmaya gerek yok. :A
Ulan bende filenin Sultanlarını söyledim.Neden linçleniyorum? :(:mad:

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ulan bende filenin Sultanlarını söyledim.Neden linçleniyorum? :(:mad:
Şerlok beyciğim olaya noktayı koymuş. Şerlok beyciğim ile birlikte her zamanki gibi haklıyız. Canım yoldaşım :bhr:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Filenin Sultanları da çöp sultanlar o zamn bu bakış açısıyla :A
Onlar bu çöp sporun içinde ışıl ışıl parlayan ay parçaları. Özellikle de bu ikisi :bhr:

fa8fa6d6453a403af93fb733dc78314f.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
O renkler sadece size mahsus değil :A

Doğru bir tespit kütük dostum...

BU ÜÇLÜ ÇOK GÜÇLÜ.. HAKSIZ REKABET GİBİ BİR ŞEYİZ RESMEN..

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE