'GAİN Açık Mikrofon' Yarışması Yayında!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
IMG_20211018_142656.jpg

Gain'in uzun süredir merakla beklenen yeni yarışması Gain Açık Mikrofon yayına girdi.

Sunuculuğunu Öykü Serter'in, jüri üyeliğini ise Ceza, Server Uraz, Tepki ve Aspova'nın üstlendiği, kazanan ismin hem 100 bin TL para ödülünün sahibi olup hem de jürinin desteğiyle kendi single çalışmasını çıkarma fırsatı bulacağı; geçtiğimiz ekim ayında başlaması planlanan yarışma, bugün itibariyle izleyiciyle buluşuyor.

Gain Açık Mikrofon, şimdi Gain'de!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Nihayet başladı ve 54 dakikalık bir süresi var. Aslında canlı yayın yapsalardı ve canlı yayını ücretsiz yapsalardı iyi olurdu, yani aynı Dayı Şov gibi yapsalardı. Yine de O Ses Türkiye Rap'e göre çok daha iyi olacaktır ve jürisi de o yarışmaya göre çok daha iyi.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
beklediğim bir projeydi ama bir anda mı yayına sürüldü önceden tarih verilmedi diye hatırlıyorum. İzleyeceğim en yakın zamanda. Süresi de makul.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ya yok Netflix modeline döndüler işte her yerden normal izleyebiliyorsun. :A
Bu vide niye dikey hala:A

Her şeyde böyle olmadı ki hiç. Diziler mesela hep yatay yayınlandı, bazı şeyler dikeydi sadece. Haberler dikeydi mesela sadece ama genel olarak diğer şeyler yataydı. :A
Ben ilk zamanlar kullandım tv için çok kötuydu o yuzden hala sevmıyorum bu platformu:A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu vide niye dikey hala:A

Ben ilk zamanlar kullandım tv için çok kötuydu o yuzden hala sevmıyorum bu platformu:A
Player anlamında kötü bir platform şimdi televizyonda nasıl hiçbir fikrim yok, @bazinga da şikayetçiydi mesela player anlamında. :A Ayrıca bu platformun amacı başlangıçta az ve öz, genel olarak mobil için kullanım düşüncesiyle başladı ama daha sonra ücretliye geçti, tamamen değişmeye başladı. :D

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bir markamızla sponsor olduk finalde görürsün :A
Söyle de sonu izleyek:A Senin sponsorun var diye çekemem kaç bölüm:A Zaten salt rap:T:
------

Player anlamında kötü bir platform şimdi televizyonda nasıl hiçbir fikrim yok, @bazinga da şikayetçiydi mesela player anlamında. :A Ayrıca bu platformun amacı başlangıçta az ve öz, genel olarak mobil için kullanım düşüncesiyle başladı ama daha sonra ücretliye geçti, tamamen değişmeye başladı. :D
Bu platforma baştan ölü doğdu da işte:A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Söyle de sonu izleyek:A Senin sponsorun var diye çekemem kaç bölüm:A Zaten salt rap:T:
------

Bu platforma baştan ölü doğdu da işte:A
Baştan ölü doğmadı aslında, sadece farklı tarzlarıyla tutmayacaklarını anladılar ve ilgi çekecek tarza büründüler. Açıkçası ilk haliyle tutmazdı, bu haliyle zaman içerisinde geliştirerek tutturabilirler işi. Dizi ve film arşivlerini daha da genişletirlerse, orijinal işleri de artarsa, bence ilgi artar. Tabii bir de dış görünüşünü çözmeleri lazım platformun. :A