'Maske Kimsin Sen'de Sürpriz Gelişme! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FIAxnCuXMAcmoHI

'Maske Kimsin Sen'de sürpriz gelişme!

Yapımcılığını Medyapım'ın, sunuculuğunu Tansel Öngel'in üstlendiği, jüri koltuğuna Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ile Doğu Demirkol'un oturduğu program bu hafta da iki gün (cumartesi 3. bölüm, pazar 4. bölüm) peş peşe yayınlanacak.

'The Masked Singer'den ülkemize uyarlanan 'Maske Kimsin Sen' yeni bölümüyle cumartesi ve pazar 20.00'de FOX'ta!

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Zaten ilk başta da 8-9 Ocak'ta yayınlanacağı söylenmişti ama niyeyse fragman pazar diye çıktı. Eğer sadece cumartesi olacaksa doğru karar yoksa pazar da olacaksa düşüşün geç başlamasından başka işe yaramaz. Diğer konuda dediğim gibi bence hafta içi boş günlerde de yayınlanmalı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son düzenleme:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Cumartesi eğlence yapımları var o yüzden pazar daha mantıklı geliyordu bana ama umarım yanılırım

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cumartesi eğlence yapımları var o yüzden pazar daha mantıklı geliyordu bana ama umarım yanılırım
Bu haftaya özel bence bu çünkü gelecek hafta Elkızı geliyor. Bu hafta da Şarkılar Bizi Söyler ile Güldür Güldür Show'un yeni bölümü olmayacağı için iyi gitme ihtimali yüksek. :A

• Beğendim
Reactions: Gizmen and Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Cumartesi çok eğlence programı var pazar daha mantıklıydı. Ama cumartesi olması benim için çok iyi olmuş cumartesi günü izlenecek hiç bir şey yok:Z :bhr: umarım rakipleri gelince de reytinglerini korur :Z Elkızı pazara mı şutlandı o zamansa :A @Emre Ozansoy

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bu haftaya özel bence bu çünkü gelecek hafta Elkızı geliyor. Bu hafta da Şarkılar Bizi Söyler ile Güldür Güldür Show'un yeni bölümü olmayacağı için iyi gitme ihtimali yüksek. :A
Hm o da doğru. Umarım fox kendince iyi hamleler yapar da bu programı harcatmaz. Ya varya sırf kendim sevdiğimden değil programı tuhaf şeylere benzeten kitle sevinmesin diye bitmesini istemiyorum :F:F

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Pazar günü de yayınlanacakmış bir bölüm, yani geçen hafta olduğu gibi iki gün peş peşe.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Olması gereken olmuş, hatta keşke dünde yayınlansaydı. Yasak Elma izleyicisini çekebilir ve Masterchef'in 9 reyting aldığı bir günde 4+ reyting rahat alırdı.

Gerek sosyal medyada, gerek malum kanalda konuşulması (reklamın iyisi kötüsü olmaz) ile birlikte bu hafta daha yüksek oranlar alacağını düşünüyorum. YouTube izlenmeleri de çok iyi gidiyor.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu hafta da yayınlanması güzel, hazır ekranlar boşken kanalı kurtarmalı. Bana kalsa 4 gün falan yayınlarım, rakipler gelince oranları düşeceğine...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy