slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
melia1-696x713.png

Melisa Berberoğlu 'Üç Kız Kardeş'te!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, senaryosunu Erkan Birgören ile Betül Yağsağan'ın kaleme aldığı, kadrosunda Özgü Kaya, Almila Ada, Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven ve Veda Yurtsever'in yer aldığı diziye Melisa Berberoğlu dahil oldu.

İclal Aydın'ın aynı adlı kitabından uyarlanan dizide Berberoğlu, Derya karakterine hayat verecek.

Üç Kız Kardeş, yeni yılda Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Adını ilk defa duyuyorum. Özgü Kaya ve Almila Ada gibi isimler beklerdim. :bilmem:

Hatta bu kız kardeşler için aklımdan geçen isimler çok başkaydı. :T:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tanımıyorum kendisini, benim merak ettiğim 'Dönüş' karakterini kimin oynayacağı. Umarım iyi bir isim oynar, yoksa diziyi izlemeyeceğim gibi duruyor. Gerçi tanıtımları da görmek lazım.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3 kız kardeş belli oldu işte. :A Biri Melisa Berberoğlu, diğerleri ise Özgü Kaya ile Almila Ada. :A
Aaa ben başkası canlandıracak sandım. :( Hayal kırıklığı yaşadım şu an, tanıtımlar etkilemezse izlemem gibi diziyi...

Ya Almila daha popüler değil mi Özgü'yü nasıl seviyorsunuz ki bir de o buzdolabı. Halbuki Almila iyi. :A
Ben tanımıyorum kendisini, Özgü Kaya'yı izlemiştim daha önce ve başarılı buluyorum. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aaa ben başkası canlandıracak sandım. :( Hayal kırıklığı yaşadım şu an, tanıtımlar etkilemezse izlemem gibi diziyi...

Ben tanımıyorum kendisini, Özgü Kaya'yı izlemiştim daha önce ve başarılı buluyorum. :A
İlk mesajımda da dedim yukarıda, büyük hayal kırıklığı oldu benim için de oyuncular. Ama her türlü şans vereceğim. Şehir dışı işleri ayrı bir ilgimi çekiyor çünkü. :A

• Üzücü
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk mesajımda da dedim yukarıda, büyük hayal kırıklığı oldu benim için de oyuncular. Ama her türlü şans vereceğim. Şehir dışı işleri ayrı bir ilgimi çekiyor çünkü. :A
Çekim yeri güzel tabi, beni etkilerse tanıtımlar etkiler zaten. Ondan diyorum ön yargılı kalmak istemiyorum o nedenle, tanıtımları görmek istiyorum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Oha gerçek bir rezalet, neredeyse 3 kız kardeş de no name isimlerden seçilmiş, neden bu kadar ucuza kaçılmış ki?