Medyapım'dan Yarışma Programı: Maske Kimsin Sen?

Yılbaşlarında borazan seslilere bile şarkı söyleten acun nasıl böyle bir formatı es geçer anlamadım:A Bu maskeli yarişmanın haklarını alırsa eğer kendisi de Zuhal topal gibi yapmiş olcak milleti gözünde:A
@Araf da aynısını söylemiş
All Star ve Hull City ile meşgul bence :F :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Araf and Forumdash
Yılbaşlarında borazan seslilere bile şarkı söyleten acun nasıl böyle bir formatı es geçer anlamadım:A Bu maskeli yarişmanın haklarını alırsa eğer kendisi de Zuhal topal gibi yapmiş olcak milleti gözünde:A
------

yukarı oku:A
Hangisi FOX olan mı? 😱 Eğer oysa daha önce Kanal D'ye 3 yarışma yaptı. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash
Bu nasıl isim ayol? :A
Cidden büyük bir ekipde herkes bu isme ısınmış mı? Seslendiren kişi bile söylerlen zorlanıyor fragmanda. :A

2 hafta yayınlanıp, 3. bölümde kalkacak bir format. :D

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

Bu havayı yakalayabilirlerse dikkat çeker.
Rita Ora çok güzel videoda. :bhr:

Bence hertürlü oluru yok. Son 4-5 sezondur onlarca şey deneniyor PT'da amma izleyici diziler ve tv8 programları dışında birşey izlemiyor. Kaç sezondur özellikle FOX farklı şeyler denedi, olmadı. Şu 100 jüri ile olan müzik formatlı yarışm çok güzeldi mesala, ama o bile 2 falan zor alıyordu. :(

Rita Ora çok güzel videoda. :bhr:

Bence hertürlü oluru yok. Son 4-5 sezondur onlarca şey deneniyor PT'da amma izleyici diziler ve tv8 programları dışında birşey izlemiyor. Kaç sezondur özellikle FOX farklı şeyler denedi, olmadı. Şu 100 jüri ile olan müzik formatlı yarışm çok güzeldi mesala, ama o bile 2 falan zor alıyordu. :(
Benimle Söyle deme içim gidiyor :T

• Üzücü
Reactions: Ahmed
Bulgaristan'da çok izleniyor format. Cumartesi akşamları kaçırmadan izliyorum ama Türkiye'de tutması zor çünkü çok güçlü rakipleri var.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt
Format ilgi çekici görünüyor gerçekten ama ilgi görür mü bilmiyorum, yıllardır müzik programları yapılıyor ama ilgi görmüyor. Yazın yayınlanabilir diyeceğim de bu formatı yazın harcamak istemeyebilirler.